عکسی که از باران کوثری با ماسک منتشر شده است.

تیپ ضدکرونایی باران کوثری با ماسک دیدنی + عکس
سایت شماره یک:

بیوگرافی باران کوثری
شروع فعالیت های هنری باران کوثری
ازدواج باران کوثری
باران کوثری بازیگر و هنرمند شناخته شده کشورمان است. باران کوثری در یک خانواده هنری به دنیا آمده و تک فرزند است. باران کوثری تحصیلات دانشگاهی‌اش را نیمه‌کاره رها کرده است. باران کوثری از جمله بازیگران پرحاشیه است که هر از چندگاهی حاشیه‌های زندگی‌اش مورد توجه رسانه‌ها قرار می‌گیرد. باران کوثری طرفداران بسیاری دارد.

باران کوثری

بیوگرافی باران کوثری

باران کوثری 25 مهر 1364 در تهران به دنیا آمده و  دیپلم نمایش هنرستان سوره و دانشجوی انصرافی رشته جامعه شناسی می باشد که از 6 سالگی وارد بازیگری شد و تجربه  منشی صحنه و طراح لباس را دارد. او فرزند رخشان بنی اعتماد کارگردان و جهانگیر کوثری تهیه کننده، مجری، گزارشگر فوتبال و روزنامه نگار میباشد.

شروع فعالیت های هنری باران کوثری

کوثری از سال 1370 با فیلم بهترین بابای دنیا به کارگردانی داریوش فرهنگ وارد عرصه بازیگری شده است. و بعد از ان در فیلمهای مادرش حضور یافت. بعد از انتقادات به اینکه صرفا بخاطر مادرش در عرصه بازیگری حضور دارد با حضور در تئاتر آنسوی آینه سال 76 به کارگردانی آزیتا حاجیان توانایی هایش را اثبات کرد. در سال 1377 با سریال بگذار آقتاب برآید وارد تلویزیون شد و سال 1385 با سریال صاحبدال در نقش دنیا به کارگردانی محمدحسین لطیفی بسیار دیده شد. 

باران ارتباط بسیار دوستانه ای با حامد بهداد دارد و می گوید در زمان ممنوع الکاری دو سال سخت را پشت سر گذاشتم و در این مدت از دوستانم پول قرض می گرفتم. حامد بهداد تقریبا خرج مرا می داد هی تماس می گرفتم که حامد من پول ندارم چون سال ها بود که از پدر مادر پول نگرفته بودم و برایم سخت بود که دوباره استقلال مالی ام را از دست بدهم.

باران اولین بار در سال 1385 دیپلم افتخار بهترین نقش آفرینی و سیمرغ بلورین نفش اول زن را از جشنواره فیلم فجر برای فیلم های خون بازی و روز سوم گرفت. در سال 1393 بار دیگر برای فیلم کوچه بی نام سیمرغ نقش اول زن را بدست آورد.

باران کوثری

ازدواج باران کوثری

باران کوثری هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد ، انتشار برخی تصاویر او به همراه برادرش در خارج از کشور مدتی با عنوان همسر وی منتشر شده بود.

باران کوثری

ارسال نظر