وام فوری همان‌طور که از نامش پیدا است به وام‌هایی نسبت داده می‌شود که در مدت‌زمان بسیار کوتاهی به مشتری اعطا خواهدشد. سقف این وام فوری یک روزه ۱۰۰ میلیون تومان است که به افراد واجد شرایط با ارائه مدارک و طی کردن مراحل مربوط داده می‌شود.

سایت شماره یک:

این وام با سود و کارمزد ۲ درصد به مشتریان واجد شرایط اعطا می‌شود و شرایط پرداخت اقصاد آن نیز بسیار مناسب در نظر گرفته شده تا افراد با هر توان مالی توانایی پرداخت آن را داشته باشند. پیشنهاد می‌کنیم

شرایط دریافت وام فوری یک روزه ۱۰۰ میلیونی بانک رسالت

اعطای وام از سوی بانک‌ها به مشتریان یکی از برترین اقداماتی است که می‌تواند در این شرایط اقتصادی کمک حال افراد باشد. بانک رسالت برای اینکه به مشتریان خود وام فوری اعطا کند قوانین و مقرراتی را در نظر گرفته تا تنها افراد واجد شرایط بتوانند از این تسهیلات استفاده کنند.

اگر شما به عنوان مشتری و دارنده حساب قرض‌الحسنه در بانک رسالت نیاز به اخذ وام فوری یک روزه ۱۰۰ میلیونی بانک رسالت داشته باشید باید شرایط اخذ این وام را بشناسید. ما در این بخش از مقاله مهم‌ترین شرایطی را که هر متقاضی وام فوری یک روزه باید آن را دارا باشد برای شما شرح می‌دهیم. به طور کلی شرایط اخذ این نوع وام شامل موارد زیر می‌شوند:

لازم به ذکر است شما می‌توانید برای کسب اطلاعات جامع‌تر در خصوص شرایط دریافت وام فوری یک روزه بانک رسالت به صورت حضوری به یکی از شعب آن مراجعه کنید.

مدارک لازم برای دریافت وام فوری یک روزه ۱۰۰ میلیونی بانک رسالت​

حال که با شرایط بهره‌مندی از وام فوری یک روزه ۱۰۰ میلیونی بانک رسالت در بخش قبلی آشنا شده‌اید باید بدانید برای اخذ این وام باید چه مدارکی به بانک ارائه دهید. این مدارک ممکن است در نظر هر شعب بانک رسالت کمی تفاوت داشته باشند، به همین دلیل قبل از اقدام به صورت حضوری مراجعه کرده و مدارک دقیق مورد نیاز را جویا شوید. در این بخش از مقاله شما را با مدارک مورد نیاز جهت ثبت درخواست وام فوری یک روزه بانک رسالت آشنا می‌کنیم که عبارتنداز:

شما پس ارائه مدارک مورد نیاز به بانک رسالت باید منتظر تاییدیه بانک باشید که در مدت‌زمان کوتاهی برای شما پیامک می‌شود.

راهنمای اعتبار سنجی وام فوری یک روزه ۱۰۰ میلیونی بانک رسالت

بانک رسالت برای اینکه تشخیص دهد شما فردی معتبر و واجد شرایط برای دریافت وام فوری یک روزه ۱۰۰ میلیونی بانک رسالت هستید شما را به سامانه اعتبارسنجی مرآت ارجاع می‌دهد. در این سامانه تمامی اطلاعاتی که مرتبط با سابقه حساب، چک‌های برگشتی، بدهی‌های معوقه به بانک و مواردی از این قبیل باشند وجود دارند.

چنانچه شما به عنوان متقاضی اخذ وام فوری یک روزه بانک رسالت هیچ‌گونه سوء سابقه، بدهی معوقه یا چک برگشتی نداشته باشید امتیاز ممتاز را کسب کرده و واجد شرایط دریافت وام هستید. اما اگر شما نتوانید در اعتبارسنجی رتبه ممتاز یا متناسب را کسب کنید نمی‌توانید از این تسهیلات ویژه یانک رسالت بهره‌مند شوید‌‌. به عبارتی اگر نتیجه اعتبارسنجی شما نامتناسب باشد بانک رسالت شما را واجد شرایط دریافت وام نمی‌داند و نمی‌توانید برای اخذ وام اقدام کنید.

کسی که امتیاز ممتاز را به دست‌آورد می‌تواند سریعاً با طی کردن مراحل اخذ وام فوری این وام را دریافت کند. از طرفی کسی که توانسته نتیجه متناسب را به دست‌آورد باید با ارائه یک ضامن رسمی نسبت به دریافت این وام اقدام نماید.

مراحل گرفتن وام فوری یک روزه ۱۰۰ میلیونی بانک رسالت

بدیهی است برای دریافت وام فوری یک روزه ۱۰۰ میلیونی بانک رسالت همانند دریافت دیگر تسهیلات این بانک باید مراحلی را به درستی پشت سر بگذارید‌. در این قسمت شما را با مراحلی که باید جهت ثبت درخواست و اخذ وام فوری بانک رسالت به صورت آنلاین در سایت رسالت من پشت سر بگذارید آشنا می‌کنیم. این مراحل شامل موارد زیر می‌شوند:

پس از افتتاح حساب باید به صورت آنلاین وارد سایت بانک رسالت شده و درخواست اخذ وام کنید.

پس از آن مدارک خواسته‌شده را به بانک ارائه دهید.

منتظر نتیجه اعتبارسنجی بانک رسالت باشید که طی ۷ الی ۱۰ روز به دست شما می‌رسد.

در صورت تشخیص بانک به این مورد که شما واجد شرایط هستید اسم شما در لیست متقاضیان قرار می‌گیرد.

سپس منتظر تایید بانک بمانید که با ارسال پیامک به شما اعلام می‌کنند.

بعد از آن جهت نهایی شدن روند درخواست وام فوری زیر درخواست خود را در شعب مربوط امضا کنید.

در صورتی که در اعتبارسنجی این بانک رتبه ممتاز یا کاملا متناسب را به دست آورید بدون نیاز به ضامن وام به شما تعلق می‌گیرد.

با چه شرایط سنی می‌توانیم درخواست اخذ وام از بانک را داشته باشیم؟

برای درخواست و دریافت وام افراد باید حداقل بالای ۱۸ سال داشته باشند تا دیگر مراحل قانونی آن طی شود.

آیا اعتبارسنجی در رابطه با اطلاعات فردی و هویتی متقاضیان نیز فعالیت می‌کند؟

خیر در اعتبارسنجی تنها اطلاعاتی همچون سوء سابقه، بدهی معوقه به بانک، چک برگشتی و مواردی از این قبیل مورد بررسی قرار می‌گیرند.

چگونه می‌توانیم در اعتبارسنجی بانک رسالت رتبه برتری کسب کنیم؟

برای انجام این امر شما به عنوان مشتری بانک رسالت نباید هیچ‌گونه بدهی معوقه، چک برگشتی یا سابقه بدی در این بانک داشته باشید.

منبع:اندیشه قرن

تگ های مرتبط

ارسال نظر