ماهور الوند بازیگر سینما و تلوزیون است. ماهور الوند در فیلم ای زیادی ایفای نقش کرده است. یکی از بهترین بازی های ماهور الوند در سریال نهنگ آبی بود. ماهور الوند دختر سیروس الوند، کارگردان سینماست.

گریم ترسناک ماهور الوند همه را شوکه کرد!+عکس دیده نشده
سایت شماره یک:

ماهور الوند اگرچه به تازگی پا به عرصه بازیگری گذاشته است، اما او از سالهای دور یعنی از همان دوران کودکی به واسطه پدرش سیروس الوند کارگردان مطرح سینما و تلویزیون ایران با این حرفه آشنا شده بود، وی تحصیلات دانشگاهی خود را نیز در همین زمینه ادامه داده است. در ادامه تصاویر دیدنی و بیوگرافی ماهور الوند ارائه شده است، که امیدواریم از مشاهده آن لذت ببرید.

ماهور الوند در تهران و در ۱۲ تیرماه سال ۱۳۷۳ متولد شده است.دختر سیروس الوند کارگردان سینما و تلویزیون، همچنین برادرزاده مرحوم خشایار الوند فیلم نامه نویس می باشد.یک خواهر به اسم آهو دارد.

 ماهور الوند در مقطع کارشناسی فارغ‌التحصیل رشته تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است، وی همچنین دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته بازیگری و کارگردانی می باشد.

پیش از اینکه ماهور الوند پا به عرصه بازیگری بگذارد به مدت ۲ سال در جشنواره تئاتر دانشجویی فعالیت داشته است؛ به طوری که کارهایش در هر ۲ بار به عنوان منتخب جشنواره برگزیده شده است.

ارسال نظر