رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از حمله مسلحانه به دو دستگاه آمبولانس در جنوب استان کرمان خبرداد و گفت: این حمله مسلحانه با دو کشته و یک مجروح همراه بود.

سایت شماره یک:

علی‌اصغر خیرخواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در گفت و گو با خبرنگار تسنیم، از حمله مسلحانه به یک دستگاه آمبولانس در جنوب استان کرمان، خبرداد و اظهار داشت: متاسفانه در این حمله مسلحانه دو نفر کشته و یک نفر مجروح شده است.

وی با اشاره به جزئیات بیشتر این حادثه، بیان کرد: این حمله مسلحانه عصر امروز پانزدهم فروردین اتفاق افتاد و دلایل این اتفاق و حمله به یک آمبولانس از سوی دستگاه‌های ذیصلاح باید اطلاع‌رسانی شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با بیان اینکه این حادثه در حوالی روستای تلشیراز از توابع شهرستان عنبرآباد اتفاق افتاده است، گفت: یک دستگاه آمبولانس خصوصی در حال انتقال یک مجروح و همراهش از کهنوج به سمت جیرفت بوده که متاسفانه مورد حمله مسلحانه افراد ناشناس قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه این حمله مسلحانه منجر به کشته شدن دو نفر و مجروحیت یک پرستار شده است، افزود: این دو نفر بنا به تقاضای خودشان توسط آمبولانس خصوصی در حال انتقال از کهنوج به بیمارستان جیرفت بودند.

خیرخواه با بیان اینکه عصر امروز و همزمان با این حادثه حمله به یک آمبولانس دولتی که در حال انتقال بیمار از کهنوج به جیرفت بوده نیز اتفاق افتاده است، ادامه داد: این حادثه نیز منجر به مجروح شدن یک پرستار از ناحیه پا شد که مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

وی با ابراز نگرانی از بکارگیری سلاح گرم و سرد برای انتقام گیری، گفت: متاسفانه بنا به هر دلایلی همواره شاهد درگیری‌های مسلحانه و انتقال مجروحان به مراکز درمانی هستیم که برای کادر بهداشت و درمان هم دردسرساز هستند.

سرهنگ امین غفوری معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان نیز در گفت‌وگو با تسنیم با بیان اینکه پلیس در تلاش برای دستگیری عوامل این حادثه است، اظهار داشت: جزییات و دلایل این حمله متعاقباً اطلاع‌رسانی می‌شود.

تسنیم

تگ های مرتبط

ارسال نظر