علی دایی در زمانی که سرمربی نفت تهران بود (سال ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۶) مصاحبه‌ای در مورد عباس بوعذار انجام داده است در این مصاحبه‌ای قدیمی درباره تفاوت‌های اسم و فامیل عباس بوعذار با محمدی صحبت‌هایی کرده است که حال سوژه کاربران فضای مجازی شده است و کلیپ‌های زیادی از آن ساخته شده است.

ماجرای بوعذار و علی دایی از کجا آب می خورد؟ + فیلم لو رفته
سایت شماره یک:

 

 

علی دایی در زمانی که سرمربی نفت تهران بود (سال 1395 تا 1396) مصاحبه ای در مورد عباس بوعذار انجام داده است در این مصاحبه ای قدیمی درباره تفاوت های اسم و فامیل عباس بوعذار با محمدی صحبت هایی کرده است که حال سوژه کاربران فضای مجازی شده است و کلیپ های زیادی از آن ساخته شده است.

 

عباس بوعذار کیست ؟

عباس بوعذار یکی از بازیکنان خوزستانی فوتبال ایران است.این بازیکن در تیم‌های مختلفی ازجمله استقلال اهواز و نفت تهران و استقلال خوزستان بازی کرده‌است. او هم اکنون بازیکن نفت مسجدسلیمان است.

در خانواده ای فوتبالیست شدم که پدر خانواده در جوانی فوتبال بازی می کرد. پدرم در گذشته فوتبالیست بود و برای تیم های اهوازی بازی می کرد.پدرم مشوقم در فوتبال بود. او و مادرم از من حمایت کردند تا در فوتبال رشد کنم.برادرانم هر سه درس می خوانند و مثل من به دنبال ورزش حرفه ای نرفتند.می خواهم مدرک کارشناسی تربیت بدنی ام را بگیرم.فعلا مجردم و می خواهم روی فوتبال تمرکز کنم.پدرم عرب زبان است و مادر از لرهای خوزستان می باشد. تمام اجدادم پدری ام سیه چرده هستند و می گویند چهره شان به خاطر کار کردن متمادی زیر آفتاب سوزان خوزستان بوده است”.

 

 

 

الان سه فصل است که در خدمت باشگاه نفت تهران هستم و امسال هم خوشحالم که علی دایی چهره خوشنام فوتبال ایران مربی ام است.

شاگردی دایی برایم ارزشمند است و امیدوارم امسال بتوانم مهره اثرگذاری برای علی آقا در میدان فوتبال باشم.


 

ارسال نظر