بانک ایران زمین در راستای افزایش رضایت مشتریان این بانک و رفاه حال آنان، اعطای تسهیلات با نام “کارت اعتباری انتخاب پلاس” را آغاز کرد.

سایت شماره یک:

بانک ایران زمین در راستای افزایش رضایت مشتریان این بانک و رفاه حال آنان، اعطای تسهیلات با نام “کارت اعتباری انتخاب پلاس” را آغاز کرد.

در این طرح، مشتریان با افتتاح سپرده‌ ویژه طرح با مدت زمان مشخص، می توانند از تسهیلات اعتباری با شرایط مناسب استفاده نمایند.

همچنین، با استفاده از کارت‌های اعتباری خود در هر زمان و مکان در کلیه پایانه‌های فروشگاهی و درگاه‌های پرداخت خرید کنند.

کلیات طرح به شرح ذیل است:

نوع عقد: مرابحه

موضوع تسهیلات: کمک هزینه نیازهای ضروری (عدم نیاز به اخذ فاکتور)

نرخ سود تسهیلات: نرخ مصوب بانک مرکزی ج.ا.ا

حداقل مبلغ افتتاح حساب: ۱۰۰ میلیون ریال

حداقل معدل مورد نیاز: ۱۰۰ میلیون ریال

حداقل مدت رسوب سپرده: ۴ ماه و در صورتیکه سپرده مشتری بیش از مدت مذکور ماندگاری داشته باشد، معدل سپرده بصورت روزشمار از ابتدای تاریخ سپرده‌گذاری تا روز درخواست مشتری محاسبه و در صورت کسب حداقل معدل (۱۰۰ میلیون ریال)، تسهیلات تا سقف مقرر پرداخت خواهد شد.

حداکثر ضریب پرداخت تسهیلات: ۵‌/۱ برابر معدل موجودی

حداکثرمبلغ تسهیلات: ۳ میلیارد ریال

حداقل مبلغ تسهیلات: ۱۰۰ میلیون ریال

حداکثرمدت بازپرداخت: ۲۴ ماه

مدت اعتبار پرونده: یک ساله

شرایط :

افتتاح سپرده کوتاه مدت با نرخ ۱درصد

امکان استفاده از معدل ایجاد شده برای تشکیل پرونده اعتباری حداکثر تا یکماه (در صورتی که در مدت ذکر شده مشتری موفق به تکمیل مدارک لازم نگردد ، لازم است مجدداً میانگین جدید از تاریخ افتتاح حساب از سیستم اخذ گردد.)

در خصوص اعطای تسهیلات در قبال تضامین نوع سوم (سفته) اخذ ضامن ‌/ ضامنین معتبر با گواهی کسر از حقوق از شرکت‌های دولتی و یا معتبر خصوصی الزامی است.

نرخ جریمه عدم بازپرداخت تسهیلات، طبق بخشنامه بانک مرکزی خواهد بود.

مشتریانی که تا قبل از ابلاغ این طرح مبادرت به افتتاح سپرده نموده اند می‌توانند از شرایط طرح استفاده نمایند، بدیهی است که مشتریان جدید تنها از مدل‌های ارائه شده در این طرح می‌توانند استفاده نمایند.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به یکی از شعب بانک در سراسر کشور مراجعه کنند.

تگ های مرتبط

ارسال نظر