​درگیری ۲ نفر در صف نانوایی پایان تلخی داشت و یکی از آنها با دندان گوش دیگری را از جا کَند.

سایت شماره یک:

درگیری ۲ نفر در صف نانوایی پایان تلخی داشت و یکی از آنها با دندان گوش دیگری را از جا کَند.

این درگیری ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح روز شنبه در حوالی میدان حسن‌آباد تهران اتفاق افتاد. آن روز تعداد زیادی برای گرفتن نان بربری صف کشیده بودند و نانوایی که در آن حوالی قرار دارد شلوغ‌تر از همیشه بود. در این بین ناگهان ۲ نفر که جلوی صف ایستاده بودند با یکدیگر درگیر شدند. لحظاتی بعد وقتی زد و خورد بالا گرفت، افرادی که آنجا بودند صحنه ای باورنکردنی را دیدند. یکی از طرفین درگیر که حدود ۵۰ سال دارد در این بین با دندان‌هایش گوش طرف مقابل که جوانی ۲۲ ساله است را گاز گرفت و آن را جدا کرد. این مرد در ادامه قصد فرار داشت اما رهگذران که این صحنه هولناک را دیده بودند مانع فرارش شدند و در ادامه او را به ماموران پلیس تحویل دادند. در همین حال پسر جوان که گوش چپش را از دست داده بود ساعتی بعد گوشش را به بیمارستان منتقل کرد تا پزشکان بتوانند گوش جدا شده را پیوند بزنند.

روز گذشته پسر جوان که یک گوشش را در این درگیری از دست داده به دادسرای امور جنایی رفت تا شکایتش را مطرح کند. او وقتی جلوی قاضی محمدمهدی براعه، بازپرس دادسرای امور جنایی تهران قرار گرفت درباره آنچه که اتفاق افتاده بود گفت: آن روز حدود نیم ساعت در صف بودم تا نوبتم شد. آن زمان شاطر نانوایی ۵ نان روز پیشخوان انداخت. متهم ناگهان ۴ نان را جدا کرد و یک نان که خمیر و بی‌کیفیت بود برای من گذاشت. اعتراض کردم که چرا این نان را برای من گذاشتی؟ او هم گفت تو یک نان می‌خواهی. همین را بردار و برو. بر سر این موضوع با یکدیگر درگیر شدیم و او ناگهان با دندان گوش چپم را گاز گرفت و کَند. لو می خواست فرار کند که مردم دستگیرش کردند. گوش من دچا خونریزی شدیدی شده بود که از آنجا رفتم اما بعد از حدود ۲ ساعت برگشتم و گوشم را که هنوز آنجا افتاده بود برداشتم و به بیمارستان بردم. هرچند پزشکان گوشم را پیوند زدند اما گفتند فقط ۵۰ درصد شانش دارم که پیوند موفقیت‌آمیز باشد و ممکن است گوشم را از دست بدهم و دچار قطع عضو شوم.

در این جلسه متهم نیز در دفاع از خودش گفت:‌شاکی به من فحاشی کرد و من را کتک زد. من هم عصبانی شدم و گوشش را گاز گرفتم اما حالا پشیمانم.

بر اساس این گزارش، متهم با قرار وثیقه آزاد است و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

منبع:همشهری آنلاین

تگ های مرتبط

ارسال نظر