وام فوری

مشتریان بانک آینده که مایل به دریافت تسهیلات از این مجموعه هستند با ارائه یک ضامن رسمی یا مسدودی سپرده خود امکان استفاده از طرح تسهیلاتی «طراوت» آن را دارند. سقف این وام 100 میلیون تومان بوده که با آن مبلغ به راحتی امکان خرید از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک مذکور وجود دارد.

سایت شماره یک:

وام فوری ، افرادی که مایل به دریافت وام 100 میلیون تومانی خرید کالای بانک آینده هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده بلندمدت داشته باشند. این وام دارای سود 23 درصدی است و افراد بعد از دریافت آن حداکثر طی مدت زمان 36 ماه امکان بازپرداخت را دارند. لازم به ذکر است که طرح طراوت بانک آینده تنها مختص مشتریان این مجموعه نبوده و افرادی که دارای حساب قبلی نیستند نیز می‌توانند در حال حاضر با افتتاح سپرده این وام را دریافت کنند.

افرادی که به دریافت این تسهیلات تمایل دارند حتما نباید به صورت حضوری به شعب بانک آینده مراجعه داشته باشند. افراد می‌توانند با ثبت نام غیرحضوری در سامانه پیشخوان مجازی ویژه مشتریان بانک آبپلاس دات آی آر یا مراجعه به سامانه ساتا، ویژه عموم، تشکیل پرونده داده و وام دریافت کنند. پس از دریافت تسهیلات نیز امکان خرید کالای مورد نظر از فروشگاه‌های مورد تایید و منتخب بانک آینده به صورت حضوری یا اینترنتی وجود دارد.

میزان اقساط و جمع کل قسط های وام خرید کالای بانک آینده چقدر است؟

با توجه به شرایط مذکور میزان هر قسط این وام 3 میلیون و 870 هزار و 972 تومان است. کل سود تسهیلات به 39 میلیون و 354 هزار و 998 تومان بوده و جمع رقم وام و سود آن نیز به 139 میلیون و 412 هزار و 998 تومان می‌رسد.


 

تگ های مرتبط

ارسال نظر