لاستیک دولتی | سهمیه بندی لاستیک دولتی

براساس اطلاعات منتشر شده قیمت لاستیک دولتی خودرو ، 20 درصد افزایش خواهد داشت

سایت شماره یک:

از ابتدای اردیبهشت ۱۴۰۳ توزیع لاستیک دولتی آغاز و متقاضیان می‌توانند محصولات خود را خریداری و تهیه کنند.
بر اساس اعلام رسمی وزارت صمت، متقاضیان لاستیک دولتی در اردیبهشت ۱۴۰۳ مانند قبل باید از طریق ثبت نام با کد ملی اقدام کنند.

لاستیک دولتی با کد ملی بگیرید

​به این صورت که عرضه لاستیک دولتی فقط با کدملی و به هر کدملی فقط یکبار لاستیک تعلق می‌گیرد. بر اساس اطلاعیه‌ای که از سوی وزارت صمت ابلاغ شده است، برای تایرهای رینگ ۱۳ و ۱۴، فقط در سال یکبار، چهار حلقه تایر با یک کد ملی، شماره شاسی و موتور امکان تخصیص داده می‌شود.

از آنجایی که فروش اینترنتی لاستیک دولتی در ۲۴ ساعت شبانه روز امکان پذیر است، متقاضیان می‌توانند با بارگذاری مدارک روی سایت و تکمیل اطلاعات خود در پایگاه اینترنتی kala.ntsw.ir اقدام به دریافت لاستیک دولتی کنند.

آن دسته از افرادی که متقاضی لاستیک دولتی هستند باید مدارک مورد نیاز خود شامل کارت ملی صاحب خودرو، کارت ماشین و برگ سبز خودرو را در سامانه بارگذاری کرده و ثبت نام خود را تکمیل کنند.

در مصوبه وزارت صمت آمده است که هیچ شرط خاصی برای متقاضیان لاستیک دولتی وجود ندارد و افراد با تکمیل اطلاعات خود می‌توانند در اردیبهشت ماه هم از طریق فروش اینترنتی لاستیک دولتی را نیم بها خریداری کنند.

یادآوری این نکته ضروری است که اگر مالک یک خودرو اقدام به خرید لاستیک دولتی کرده باشد، تا پایان سال نمی‌تواند از طریق سامانه لاستیک خریداری کند و باید نیاز خود را از بازار آزاد تامین کند. البته شرایط کیفی لاستیک‌ها به گونه‌ای است که بیش از یکسال قدرت ماندگاری دارد.

در حال حاضر، در ایران توزیع لاستیک دولتی تحت نظارت و سیاست‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت صورت می‌گیرد. این سیاست‌ها به منظور تنظیم بازار و تأمین نیازهای کشور در زمینه لاستیک مورد استفاده قرار می‌گیرند. توزیع لاستیک دولتی به صورت مستقیم از طریق شرکت‌ها و نمایندگی‌های مربوطه انجام می‌شود و ممکن است شرایط و قوانین مربوطه با گذشت زمان تغییر کرده باشند.

لاستیک دولتی 20 درصد گران شد + سند

لاستیک دولتی

تگ های مرتبط

ارسال نظر