وام فوری | وام فوری بانکی

سرپرستان با کد دستوری وام بلاعوض از رئیسی بگیرند

سایت شماره یک:

مشتریان بانک ملت که در یکی از شعب این مجموعه دارای سپرده کوتاه مدت عادی هستند و میانگین حساب یک تا 12 ماهه نیز دارند، می‌توانند برای وام فوری 500 میلیون تومانی طرح «شایان» این مجموعه درخواست دهند.آن دسته از مشتریان بانک ملت که به دریافت وام 500 میلیون تومانی این مجموعه تمایل دارند باید حداقل به میزان 10 میلیون تومان در سپرده کوتاه مدت خود پول داشته باشند. بانک ملت این وام را به متقاضیانی می‌دهد که اعتبار شغلی داشته و بتوانند ضامن رسمی به بانک ارائه دهند.

لازم به ذکر است مدت زمان بازپرداخت تسهیلات بین 12 تا 60 ماه اعلام شده و سود این وام نیز برحسب ضریب برابری تسهیلات و مدت ماندگاری متغیر بوده اما از 18 درصد بیشتر نخواهد شد.

با توجه به مبلغ وام، حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت اقساط، میزان هر قسط به 12 میلیون و 696 هزار و 714 تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات، 261 میلیون و 802 هزار و 823 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 763 میلیون و 532 هزار و 823 تومان اعلام شده است.

وام فوری 200 میلیون تومانی بانک سینا

وام فوری

بانک سینا هم در راستای افزایش رفاه مشتریان خود و متنوع کردن خدماتش وام ارزان قیمتی را تدارک دیده که به نام «میعاد» به مشتریان واجد شرایط عرضه می‌شود. سقف این تسهیلات 200 میلیون تومان اعلام شده و مبلغ آن براساس میانگین حساب مشتریان قابل تغییر است.

افرادی که مایل به دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک سینا هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند و پس از حداقل سه ماه از افتتاح سپرده برای دریافت این تسهیلات درخواست بدهند.

مشتریان برای دریافت این وام باید به میزان حداقل 100 هزار تومان در حساب خود نگهداری کنند. سود این تسهیلات 9 درصد بوده و ضمانت آن برحسب نظر شعبه و سقف مبلغ تسهیلات متغیر است. به طور کلی برای دریافت این تسهیلات لازم است مشتریان ضامن رسمی یا سند ملکی ارائه بدهند. حداکثر مدت زمان بازپرداخت نیز 36 ماه اعلام شده است.

با توجه به سقف وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط به 6 میلیون و 359 هزار و 947 تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات، 28 میلیون و 958 هزار و 75 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 230 میلیون و 83 هزار و 75 تومان اعلام شده است.

تگ های مرتبط

ارسال نظر