مدیران خودرو | مدیران خودرو ایکس ۵۵

پیش‌فروش این خودرو مدیران خودرو هم ممنوع شد

سایت شماره یک:

رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: علاوه بر شماره گذاری، تولید و پیش فروش خودروی X55 مدیران خودرو هم متوقف شده است.
​​به نقل از ایلنا، مهدی اسلام پناه رییس سازمان ملی استاندارد ایران در حاشیه پانزدهمین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا درباره واکنش سازمان استاندارد به حادثه پیش آمده در اتوبان قم برای خودروی X۵۵ محصول مدیران خودرو گفت: سازمان استاندارد بلافاصله به این موضوع وارد شد. اکنون شماره گذاری این خودر متوقف شده همچنین تاییدیه استاندارد و تاییدیه فنی خودرو لغو شده و با احراز مشکلات برای سازمان استاندارد و رویت و بررسی خودرو توسط این سازمان، علاوه بر شماره گذاری تولید و پیش فروش این خودرو ممنوع است.

​اسلام پناه در ادامه به پیوستن ایران به ILAC اشاره کرد و گفت: این دستاورد ارزش زیادی برای تولید ایرانی ها دارد و جایگاه کشور را برای صدور کالاهای مضاعف کرده است و می تواند در سال جاری اقتصاد کشور را با تغییرات شگرفی همراه کند این دستاورد هزینه و زمان صادرات را کاهش می دهد.
​رییس سازمان ملی استاندارد تصریح کرد: دنیا به این اطمینان رسیده که صادرات کالای تولید شده در جمهوری اسلامی از نظر فنی صلاحیت آن را دارد که به دست کم ۱۱۰ کشور دنیا تسهیل شود.

وی خاطرنشان کرد: هزینه صادرات با این دستاورد به اندازه فاصله میان ارز و ریال کاهش خواهد یافت.

شماره‌گذاری خودروی ایکس ۵۵ پرو تا اطلاع ثانویه متوقف شد
سازمان ملی استاندارد ایران اعلام کرد: به علت وجود نقص فنی در برخی از خودروهای مدل ایکس ۵۵ پرو تولیدی شرکت مدیران خودرو، تا اطلاع ثانوی شماره‌گذاری این خودرو متوقف می‌شود.
به گزارش مشرق، با اعلام سازمان ملی استاندارد ایران، مهدی انگورج، مدیرکل دفتر تخصصی ارزیابی انطباق صنایع، حمل و نقل و ماشین‌آلات سازمان ملی استاندارد ایران در نامه‌ای به پلیس راهور ناجا اعلام کرد: برابر بررسی‌های فنی به عمل آمده و با توجه به مفاد استاندارد ملی ایران به شماره ۶۹۲۴ در خصوص وجود نقص ایمنی بحرانی، ضمن تعلیق اعتبار تایید نوع خودروی مذکور، ضروری است، شماره‌گذاری آن متوقف شود.

پس از حادثه پیش آمده در خصوص اکسل خودرو ایکس 55 پرو ، با وجود آنکه تعدادی از خودروهای تولیدی نیاز به بررسی اکسل عقب دارند، ولی شرکت مدیران خودرو تصمیم دارد جهت رفع دغدغه‌مندی و تمامی شبهات پیش آمده و همچنین ایجاد حس آرامش برای خریداران این محصول، تمامی خودروهای ایکس 55 پرو را مورد بررسی قرار دهد.

آیا تمام مدل‌های ایکس 55 پرو تولید شده در ایران، مشکل اکسل دارند؟

تنها یکی از پارت نامبرهای تولیدی این خودرو که تعداد اندکی از آن به فروش رفته، نیاز به بررسی قسمت اکسل عقب خودرو دارد. اما شرکت مدیران خودرو برای برطرف نمودن هر گونه نگرانی میان خریدارن خودرو ایکس 55 پرو، تصمیم دارد تا به صورت رایگان، اکسل عقب تمامی خودروها را مورد بررسی قرار دهد و حس اطمینان خاطر و آرامش را به تمامی مالکان این خودرو بازگرداند.

جزئیات برگزاری فراخوان بزرگ مدیران خودرو ایکس 55 پرو

این فراخوان با هدف کسب رضایت حداکثری مشتریان برگزار شده و جزئیات آن به شرح زیر است:

• مدت زمان اجرای طرح 20 روز از مورخ 18/02/1403 الی 06/03/1403 خواهد بود.

• روزهای جمعه روز کاری برای تمامی نمایندگان می باشد.

ساعات کاری اجرای طرح مذکور از ساعت 08:00 الی 20:00 هر روز خواهد بود.

• تمامی نمایندگان ام وی ام و فونیکس مشمول طرح خواهند بود.

• این طرح کاملاً رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای نباید از مشتریان دریافت گردد.

• تمامی خودروهای ایکس 55 پرو مشمول طرح بوده و بررسی مربوطه باید صورت گیرد.

لازم است تمامی خودروهای مشمول طرح در همان روز پذیرش بررسی و در صورت عدم وجود مشکل ایمنی نسبت به تحویل خودرو به مشتریان اقدامات لازم صورت گیرد.

تگ های مرتبط

ارسال نظر