سهیلا هم‌زمان ۲ شوهر داشت و در ۲ خانه زندگی می‌کرد و شوهرانش هم اطلاعی از این دسیسه نداشتند.

سایت شماره یک:

زن تهرانی با دسیسه خبیثانه‌ای که به عقل جن هم نمی‌رسید، هم‌زمان ۲ شوهر داشت و همه از این پرونده در شوک فرورفتند.

ماجرا زمانی فاش شد که شوهر دوم زن که درجریان شغل زنش کنجکاو شده بود سهیلا را تعقیب کرد وقتی مقابل در یک خانه رسید دید که همسرش با کلید در خانه را باز کرد و وارد خانه شد فرهاد شروع به پرسو جو از همسایه‌ها کرد آن‌ها که از ماجرا خبر نداشتند به فرهاد گفتند که سهیلا با شوهرش از مدت‌ها قبل دراین خانه زندگی می‌کند.

فرهاد که با شنیدن این حرف‌ها به شدت شوکه شده بود در خانه را به وسیله یک بند محکمی که درخودروش داشت بست و خیلی زود موضوع را به پلیس گزارش کرد گشت کلانتری پلیس رباط کریم وقتی به محل رسید و وارد خانه شد مردی که در خانه بود مدعی شد که سهیلا همسرش است و تمام اسناد عقد و ازدواج اش را به پلیس نشان داد. فرهاد نیز خیلی سریع عقد نامه خود را به پلیس نشان داد. در حالیکه افسران پلیس هم از دیدن این ماجرا شوکه شده بودند تحقیقات خود را از سهیلا شروع کردند.

سهیلا زن ۴۲ساله در بازجویی‌ها اعتراف کرد سیم کارت شوهرش دراختیار او بود و درخواست طلاق غیابی کرد و با همدستی چند نفر دیگر وشهادت آن‌ها توانست طلاق غیابی بگیرد وبعد بدون اینکه شوهر اولش بداند با فرد دیگر آشنا شد و با او ازدواج کرد او شرط ازدواج را سرکار رفتنش عنوان کرده بود. در واقع چند روز که او به دروغ گفته بود سرکار می‌رود کار پرستاری را انجام می‌دهد به خانه همسر اولش می‌رفته است. او انگیزه اش را عدم تامین نیاز‌های مالی اش می‌دانست او مدعی بود همسر اولش هیچ احساس مسئولیتی به او نداشته است. به دنبال فاش شدن این ماجرا هر ۲ شوهر این زن از وی شکایت کردند.

منبع: رکنا

تگ های مرتبط

ارسال نظر