لاشه بالگرد حامل رئیس جمهور در مسیر روستای خویلار به کلم پیدا شد و به گفته رئیس جمعیت هلال احمر آثاری از زنده بودن سرنشینان بالگرد مشاهده نشده است.

سایت شماره یک:

بعد از اعلام مختصات احتمالی محل سانحه بالگرد رئیس جمهور، بلافاصله تیم‌های امدادی به محل مورد نظر رفتند، اما‌ خبری از بالگرد نبود.

‌‌عملیات جستجو با توجه به روشن هوا در مسیر روستای "خویلار به کلم" ادامه پیدا کرد تا اینکه نیروهای امدای متوجه پره و بال‌های بالگرد روی یک تپه شد‌ند و بلافاصله مسیر خود را به سمت تپه تغییر دادند.

‌طبق گزارس خبرنگار تسنیم از محل سانحه، ‌لاشه بالگرد در ‌‌ارتفاع یک تپه در روستای خویلار به کلم پیدا شده و نیروهای امدادی در حال حرکت به سمت محل دقیق سانحه هستند.

پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر نیز با تایید پیدا شدن بالگرد رئیس جمهور گفت: ‌شرایط بالگرد خوب نیست و در دو کیلومتری بالگرد هستیم؛ تا دقایقی ‌دیگر به محل سانحه خواهیم رسید و اطلاع دقیق‌تر را به ‌مردم اعلام خواهیم کرد.

براساس گزارش خبرنگار تسنیم، تیم‌های جست‌وجو و نجات هلال‌احمر به محل سانحه بالگرد حامل رئیس جمهور رسیده‌اند.

فرمانده سپاه عاشورا به خبرنگار تسنیم گفت که تا دقایقی دیگر به بالگرد می‌رسیم و فعلاً هیچ چیز درباره سرنوشت بالگرد و مسافران آن را نمی‌توان تایید کرد.

پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به حضور نیروهای امدادی در محل حادثه سقوط بالگرد رئیس جمهور گفت: با کشف محل بالگرد سانحه دیده آثاری از زنده بودن سرنشینان بالگرد مشاهده نشده است.

در حال تکمیل...

تسنیم

تگ های مرتبط

ارسال نظر