اجاره مسکن | اجاره مسکن در تهران

اجاره مسکن تا ۵۰۰ میلیون تومان در کدام محله؟

سایت شماره یک:

در گزارش زیر به بررسی قیمت اجاره مسکن در شهر تهران می‌پردازیم.
​به گزارش اقتصاد آنلاین، اگر قصد اجاره خانه در تهران را دارید و حداکثر ودیعه شما 500 میلیون تومان است این گزارش را از دست ندهید.
در آگهی‌های امروز هفتم خرداد ۱۴۰۳، با بودجه ۵۰۰ میلیون تومان می‌توانید واحدی ۶۳ متری در محله دروازه شمیران را که ۶ سال از ساخت آن می‌گذرد اجاره کنید. کرایه ماهیانه این واحد هفت میلیون تومان است. اما اگر با این بودجه به دنبال رهن کامل خانه هستید، می‌توانید در محله قیام یک واحد نوساز ۶۰ متری را رهن کامل کنید.
برای اجاره یک آپارتمان با متراژ ۱۱۰ متر و دو اتاق خواب در شهرآرا با سن بنای ۶ سال به ودیعه ۵۰۰ میلیون تومان و پرداخت اجاره ماهیانه ۲۵ میلیون تومان نیاز دارید.

​در محله اباذر، واحد آپارتمانی ۹۵ متری با دو اتاق خواب ساخت سال ۱۳۸۷ با ودیعه ۵۰۰ میلیون تومانی قابل اجاره است. کرایه ماهیانه این واحد، ۲۲ میلیون تومان اعلام شده است. همچنین، با این مبلغ ودیعه می‌توانید آپارتمانی ۲۰ ساله با متراژ ۱۰۰ متر در «ازگل» را اجاره کنید. کرایه ماهیانه این واحد ۲۰ میلیون تومان است.

واحد دیگری با متراژ ۶۳ متر، ساخت سال ۱۳۸۹ به همراه دو اتاق خواب در محله کمیل، با پول پیش ۵۰۰ میلیون تومان و کرایه ماهیانه ۱۰۰ هزار تومان اجاره داده می‌شود.

برای اطلاع دقیق از قیمت اجاره آپارتمان‌های دیگر و مشخصات آنها جدولی که در ادامه آماده کرده‌ایم بخوانید؛

اجاره مسکن

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

تگ های مرتبط

ارسال نظر