رجیستر کردن گوشی های همراه

فعال سازیو رجیستر کردن گوشی های همراه جامانده در طرح ریجستری از امروز

سایت شماره یک:

رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: جاماندگان ثبت موبایل و رجیستر کردن گوشی های همراه از امروز می‌توانند گوشی‌های خود را ثبت نهایی کنند.

به نقل از ایسنا، محمد رضوانی‌فر - معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی - در یک برنامه تلویزیونی از آغاز دستورالعمل جدید طرح جاماندگان ریجستری تلفن همراه خبر داد و گفت: بر اساس مجوزی که از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گرفته شده است، این امکان فراهم شد که جاماندگان و کسانی که نتوانسته‌اند فرایند ثبت تلفن همراه خود را در روش واردات مسافری نهایی کنند، می‌توانند از امروز (۲۰ خرداد ماه) فرایند ثبت تلفن همراه خود را براساس دستورالعمل ابلاغ شده، نهایی کنند.

در دو ماهه نخست سال جاری، یک میلیون و ۳۵۳ هزار و ۷۸۶ دستگاه گوشی تلفن همراه به ارزش ۳۴۰ میلیون و ۵۴۵ هزار دلار به شیوه تجاری و مسافری وارد کشور شد. در این مدت یک میلیون و ۲۹۱ هزار و ۷۸۶ دستگاه به شیوه تجاری و ۶۲ هزار دستگاه به شیوه مسافری وارد کشور شده است.

به گفته رئیس کل گمرک، متقاضیان می توانند از طریق نزدیک‌ترین گمرک اجرایی یا مبدأیی که به کشور وارد شده‌اند، فرایند ثبت تلفن همراه خود را نهایی کنند.

تگ های مرتبط

ارسال نظر