محمدعلی بهمنی

محمدعلی بهمنی در بیمارستان بستری شد | غزلسرای معروف قدرت تکلم خود را از دست داده است

سایت شماره یک:

محمدعلی بهمنی، شاعر پیشکسوت به علت سکته مغزی در بیمارستان بستری شده است.
روز گذشته بود که خبر بستری شدن محمدعلی بهمنی، شاعر پیشکسوت و ترانه‌سرای نام‌آشنا منتشر شد؛ وی در اثر سکته مغزی در بیمارستان تندیس در جردن بستری است، در این راستا محمدرضا هاشمیان، پزشک معالج، در تازه‌ترین مطلبی که صفحه شخصی بهمنی در فضای مجازی منتشر کرده، توضیحاتی را درباره آخرین وضعیت این شاعر ارائه کرده است.
هاشمیان با بیان اینکه حال استاد بهمنی رو به بهبود است، گفت: قرار شده است تا سی‌تی آنژیوی مغزی در کنار داروهایی که تجویز شده است، جهت بررسی بیشتر انجام شود؛ امیدواریم تا ۴۸ ساعت آینده عمده آسیب‌هایی که ایجاد شده است کمتر شود و مداخلات جنبی نیز نیاز نباشد.

جدیدترین وضعیت استاد محمدعلی بهمنی در بیمارستان از زبان پزشکش


به گزارش همشهری‌ آنلاین، علیرضا بدیع شاعر و از شاگردان محمدعلی بهمنی، با تایید این خبر گفت: من با همسر ایشان تماس گرفتم و متأسفانه به دلیل سکته مغزی در بیمارستان جردن بستری شده و امشب قرار است، متخصص نورولوژی ایشان را معاینه کند و روند درمان ادامه باید.

به گفته او، همسر محمدعلی بهمنی گفته است که این شاعر، قدرت تکلم خود را از دست داده است.

محمدعلی بهمنی

محمدعلی بهمنی متولد سال ۱۳۲۱ در دزفول است و «باغ لال»، «در بی‌وزنی»، «گاهی دلم برای خودم تنگ می‌شود»، «این خانه واژه‌های نسوزی دارد»، «شاعر شنیدنی است»، «چتر برای چه، خیال که خیس نمی‌شود» و «من زنده‌ام هنوز و غزل فکر می‌کنم» از دفترهای شعر او هستند.

تگ های مرتبط

ارسال نظر