جمشید هاشم پور

جدیدترین تصاویر استاد جمشید هاشم‌ پور در خانه‌اش

سایت شماره یک:

به امید سلامتی آخرین قهرمان مقاوم سینمای ایران | ۱۰ فیلم به‌یادماندنی جمشید هاشم‌پور

جمشید هاشم‌پور با بازی در تعداد زیادی فیلم اکشن در دهه‌های ۱۳۶۰ و ۱۳۷۰ در سینمای ایران نماد قهرمانی شکست‌ناپذیر و مقاوم است. این روزها تصاویری از او منتشر شده که نگرانی دوستداران این قهرمان باصلابت سینمای ایران را به دنبال داشته است.
​همشهری آنلاین: این‌ روزها همه نگران سلامتی قهرمان سینمای اکشن ایران هستند. عیادت اخیر مسئولان صندوق اعتباری هنر از جمشید هاشم‌پور نگرانی‌ها را بیشتر کرد. انتشار خبرهای مربوط به سلامتی هاشم‌پور باعث شده که در شبکه‌های اجتماعی یادآوری خاطرات و لحظات سینمایی نسل‌های بعد از انقلاب با این بازیگر فراوان شود. بسیاری از نسل‌های میانسال در سال‌های دهه ۱۳۶۰و ۱۳۷۰ با تصویر این بازیگر در تریلرها و اکشن‌های ایرانی امید به زندگی را در نوجوانی بازیافته‌اند. در این روزها که او نیاز به امیدواری برای بازیابی سلامتی دارد، مرور فیلم‌هایش که این بازیگر با چهره مصمم در لحظات سخت قهرمانی آنها را بازی کرده، شاید بازتابی باشد برای امیدواری دادن به او، برای تلاش بیشتر برای سلامتی و برای ادامه دادن که این کمترین کار است برای قهرمان همه دیروزهای ما.

مشاور وزیر فرهنگ و مدیر عامل صندوق اعتباری هنر روز عید غدیر خم به دیدار و عیادت استاد جمشید هاشم پور هنرمند نامدار سینما، تئاتر و تلویزیون رفت.
به گزارش همشهری آنلاین، سید مجید پوراحمدی با حضور در منزل جمشید هاشم پور، ضمن تبریک عید سعید غدیر خم به ایشان و خانواده وی، جویای حال این هنرمند پیشکسوت شد و در جریان آخرین وضعیت درمانی وی قرار گرفت.

جمشید هاشم‌ پور
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، در این دیدار چند ساعته که میرعلایی تهیه‌کننده و جلیل فرجاد بازیگر نیز حضور داشتند، مشاور وزیر فرهنگ با اشاره به مشکلات عنوان شده از سوی استاد هاشم پور و خانواده وی در خصوص بیمه و روند درمانی این هنرمند پیشکسوت، قول مساعد داد تا در حد مقدورات صندوق در جهت رفع و برطرف کردن دغدغه‌های ایشان، حمایت‌های لازم بعمل آید.

تگ های مرتبط

ارسال نظر