سریال «تانک خورها» که در فضایی جدی و با رگه‌هایی از طنز در حوزه دفاع مقدس ساخته می‌شود در حال تصویربرداری است.

سایت شماره یک:

سریال «تانک خورها» که در فضایی جدی و با رگه‌هایی از طنز در حوزه دفاع مقدس ساخته می‌شود در حال تصویربرداری است.

«تانک خورها» سریالی به کارگردانی پرویز شیخ طادی، تهیه کنندگی ایرج محمدی و نویسندگی محمد صادق رمضانی مقدم در گروه تولیدات تاریخی سیمافیلم ساخته می‌شود و این روزها در حال تصویربرداری است.

«تانک خورها» سریالی در فضایی جدی و با رگه‌هایی از طنز است که در حوزه دفاع مقدس ساخته می‌شود. آرش مجیدی، سروش جمشیدی، بهراد خرازی، علیرضا استادی، احمد نجفی، ثریا قاسمی از جمله بازیگران این مجموعه هستند. نام «تانک خورها» را پیش از این مهدی نقویان رییس سیمافیلم چندین بار مطرح کرده بود و یک بار هم در توضیح آن گفته بود که این سریال به ماجرای «شکل‌گیری گردان زرهی ۷۷ خراسان» می‌پردازد.

ثریا قاسمی

پرویز شیخ طادی طی چند دهه گذشته در سینما بیشتر فعالیت داشته است، اما در سال‌های اخیر سراغ ساخت سریال‌های تلویزیونی رفته و سعی کرده است به قهرمانان زن بپردازد. سریال «بانوی سردار» که به یکی از بانوان قهرمان سرزمین ایران می‌پرداخت و سریال «آتش در گلستان» که قصه‌ای حماسی در کردستان را با محوریت مرضیه حدیدچی روایت می‌کرد ۲ سریال او هستند که برای تلویزیون ساخته شد.

ثریا قاسمی

آرش مجیدی اگرچه این سال‌ها کم کارتر شده است با این حال به زودی قرار است به عنوان بازیگر نقش اصلی فصل سوم سریال «سرزمین کهن» دیده شود. سریالی که حدود ۱۰ سال پیش ساخته شد و از سال گذشته پخش آن در کنداکتور تلویزیون قرار گرفت. مجیدی جزو بازیگران اصلی «تانک خورها» است و در کنار او بازیگران دیگری هم به ایفای نقش می‌پردازند.

تگ های مرتبط

ارسال نظر