امین امانی تهیه کننده و کارگردان، همسر نگین معتضدی ، تصویر زیر را منتشر کرد.

عاشقانه های کارگردان معروف برای نگین معتضدی +تصاویر
سایت شماره یک:

عاشقانه نگین معتضدی و همسرش را در ادامه مشاهده کنید. نگین معتضدی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان 3 مهر 1364 در تهران متولد شد. نگین معتضدی بازیگری را از حدود سال 1387 آغاز کرد و اولین بار با فیلم سپید و سیاه به کارگردانی قاسم جعفری در سال 88 به سینما آمد. نگین معتضدی یک خواهر بزرگ تر به نام طلا دارد که نویسنده کشورمان است. مادر نگین معتضدی معلم بوده و سالها به عنوان آموزگار کلاس دوم ابتدایی مشغول خدمت در آموزش و پرورش بوده است. 

نگین معتضدی

عاشقانه نگین معتضدی و همسرش

امین امانی تهیه کننده و کارگردان، همسر نگین معتضدی با انتشار این عکس دونفره نوشت:

“چه زیباست صدای دلنشین دو قلبی که

به عشق هم و برای همدیگر می تپد”

نگین معتضدی

بیوگرافی نگین معتضدی

نگین معتضدی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان 3 مهر 1364 در تهران متولد شد. مادر این بانوی هنرمند معلم بوده و سالها به عنوان آموزگار کلاس دوم ابتدایی مشغول خدمت در آموزش و پرورش بوده است. خواهر نگین معتضدی طلا معتضدی نویسنده کشورمان خواهر بزرگتر نگین معتضدی است.

نگین معتضدی حضور در دنیای هنر را با ورود خواهرش به این عرصه و الگوبرداری از او آغاز کرد و از خواهرش به عنوان الگو نام میبرد و همواره گفته است که از کودکی هر کاری را طلا انجام میداد او هم انجام میداد و با وجود علاقه ای که در ابتدا به دامپزشکی داشت به دلیل رفتن سر صحنه تئاتر و آشکار شدن علاقه اش به سمت بازیگری رفت.

نگین معتضدی

طلا معتضدی خواهر نگین معتضدی

طلا معتضدی نویسندگی آثاری چون هزارتو، کارت پرواز، اورکا، شاید برای شما هم اتفاق بیوفتد، رقص روی شیشه، لابیرنت، محکومین، نفس گرم، شیخ شریف و.... را برعهده داشته است.

نگین معتضدی

ازدواج نگین معتضدی

نگین معتضدی 20 آذرماه 99 با انتشار عکسی خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد.

امین امانی تهیه کننده و کارگردان کشورمان همسر نگین معتضدی است که سال 82 وارد دنیای کارگردانی شد و اولین تجربه تهیه کنندگی او در سال 88 با سریال مزرعه بی بی گندم رقم خورد.

نگین معتضدی

ماجرای خبر ازدواج نگین معتضدی در دورهمی

نگین معتضدی مردادماه سال 96 مهمان برنامه دورهمی شد و در این برنامه خبر نامزدی اش را به صورت رسمی اعلام کرد و خبر از این اتفاق در اواخر سال 95 داد.

نگین معتضدی

جدایی نگین معتضدی از همسر اولش

نگین معتضدی شهریورماه سال 97 مهمان برنامه زنده رود در اصفهان شد و خبر جدایی اش را در این برنامه اعلام کرد.

این بانوی هنرمند در پاسخ پیمان طالبی مجری برنامه زنده رود درباره ازدواجش گفت:

من در دوران نامزدی جدا شدم و فکر میکنم وقتی که من در برنامه دورهمی خبر نامزدی ام را اعلام کردم مخاطبین و آدم هایی که من را دوست دارند این حق را دارند که از زندگی خصوصی من با خبر باشند و با همان جسارتی که در آن برنامه خبر نامزدی ام را اعلام کردم الان هم بهم خوردنش را اعلام میکنم.

نگین معتضدی ادامه داد:فکر نمیکنم این اتفاق بدی باشد چون آدم ها از یک جایی با هم همقدم میشن تا ببینن میتونن یک مسیر طولانی تری را با هم همسفر باشن یا نه، ما این چند قدم اول را برداشتیم و دیدیم همسفرهای خوبی برای هم نیستیم.

نگین معتضدی

بازیگری نگین معتضدی

نگین معتضدی بازیگری را از حدود سال 1387 آغاز کرد و اولین بار با فیلم سپید و سیاه به کارگردانی قاسم جعفری در سال 88 به سینما آمد.

بازی در سریال تکیه بر باد ساخته محمود معظمی در سال 90 نقطه ورود نگین معتضدی به تلویزیون بود و قهوه تلخ مهران مدیری اولین تجربه او در دنیای بازیگری در نمایش خانگی بود.

این بانوی بازیگر کشورمان اگرچه تجربه بازیگری در سریال طنز را در کارنامه هنری اش دارد اما هرگز خودش را یک بازیگر کمدی نمیداند.

نگین معتضدی در فیلم و سریال های زیادی مقابل دوربین رفته است که در ادامه به برخی از آنها اشاره میکنیم.

نگین معتضدی

نگین معتضدی در سریال گذر از رنج ها

سریال گذر از رنج ها به کارگردانی فریدون حسن پور سال 93 از شبکه یک سیما پخش شد و مورد استقبال بسیاری از مخاطبان قرار گرفت.

نگین معتضدی یکی از نقش های ماندگارش را در این سریال ایفا کرد و بازیگر نقش مرجان همسر مهندس تیرداد با بازی پژمان بازغی در این سریال بود که بعدها با خیانت همسر و ازدواج دوم او مواجه شد.

این بانوی هنرمند در این سریال با بازیگرانی چون پژمان بازغی، ماهچهره خلیلی، بابک حمیدیان، پیام دهکردی، جعفر دهقان، مهران رجبی، ترلان پروانه، آزیتا ترکاشوند و... همبازی بود.

نگین معتضدی

نگین معتضدی در سریال کوبار

سریال کوبار به کارگردانی فریدون حسین پور سال 97 روی آنتن شبکه دو سیما رفت و نگین معتضدی که تجربه همکاری با این کارگردان را داشت بار دیگر در همان فضا مقابل دوربین رفت.

نگین معتضدی در سریال کوبار بازیگر نقش منیر سیاه سنگی همسر ابوالفضل با بازی رحیم نوروزی و معلم ادبیات است و تصویربرداری این سریال به مانند گذر از رنج ها در شمال کشور انجام شده است.

این بانوی هنرمند در سریال گذر از رنج ها با بازیگرانی چون پژمان بازغی، ارمیا قاسمی، رحیم نوروزی، ترلان پروانه، مهران غفوریان، پیام دهکردی، مهران رجبی، سیروس گرجستانی، امیر نوری، مینا نوروزی و... همبازی بود.

نگین معتضدی

نگین معتضدی در سریال ویلای من

سریال ویلای من به کارگردانی مهران مدیری سال 92 ساخته شد و یکی از سریال های پربازیگر مهران مدیری در شبکه نمایش خانگی بود.

نگین معتضدی که تجربه همکاری با مهران مدیری در سریال قهوه تلخ داشت بار دیگر در سریال ویلای من با این کارگردان سرشناس همکاری کرد و بازی در این سریال نقطه عطفی در کارنامه هنری او بود.

هنوز هم بسیاری از طرفداران نگین معتضدی او را با نقش هنگامه مهاجر وکیل سریال ویلای من می شناسند و بازی در این سریال، یکی از نقش های ماندگار این بانوی بازیگر را رقم زد.

نگین معتضدی

فیلم شناسی نگین معتضدی

فیلم های سینمایی نگین معتضدی

سپید و سیاه (قاسم جعفری - 1388)

خیابان یک طرفه (اسماعیل فلاح پور - 1390)

شیرین قناری بود (داوود توحیدپرست - 1390)

به خاطر مهدی (1390)

دزد و پری (حسین قناعت - 1393)

لاله های واژگون (احمد عبدالهیان - 1394)

همه چی عادیه (محسن دامادی - 1395)

ساعت 5 عصر (مهران مدیری - 1395)

دم سرخ ها (آرش معیریان - 1396)

دزد شاعر (علی رضوی - 1399)

نگین معتضدی

سریال های نگین معتضدی

تکیه بر باد (1390) شبکه پنج

شاید برای شما هم اتفاق بیفتد (1392) شبکه پنج

مثل من، مثل تو (1393)

گذر از رنج ها (فریدون حسن پور - 1393) شبکه یک

کشیک قلب (حسین مهکام - 1395)شبکه یک

شهرک جیم (علی شب خیز - 1395) شبکه سه

روزهای بهتر (1395) شبکه یک

سارق روح(1396) شبکه پنج

کوبار (فریدون حسن پور - 1397) شبکه دو

زندگی شگفت انگیز است (1397) شبکه دو

زیر همکف (1398) شبکه یک

نگین معتضدی

نگین معتضدی

تگ های مرتبط

ارسال نظر