حرکت جنجالی بهاره رهنما برای کسب درامد و تبلیغات در پیج اینستاگرامش سوژه مردم شد.

بهاره رهنما مدل تبلیغاتی حیوانات شد! +عکس
سایت شماره یک:

بهاره رهنما در ادامه ماجراجویی ها و کارهای عجیب و غریبش برای یک فروشگاه محصولات حیوانات خانگی تبلیغ کرده است. بهاره رهنما (زاده ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در اراک) بازیگر زن ایرانی است. بهاره رهنما کارشناسی حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است. همسر بهاره رهنما پیمان قاسم‌خانی نویسنده سینما است. بهاره رهنما دختری به نام پریا قاسم‌خانی دارد.

بهاره رهنما

بهاره رهنما در ادامه ماجراجویی ها و کارهای عجیب و غریبش برای یک فروشگاه محصولات حیوانات خانگی تبلیغ کرده است.

بهاره رهنما که به واسطه جنجال ها و حاشی هایی که ایجاد می کند، دنبال کنندگان زیادی دارد و از این رو برای هر تبلیغ پول خوبی می گیرد. اما مسئله این جا است کسی که داعیه هنر و نوشتن و کارگردانی دارد، نباید دست به چنین تبلیغات سطح پایینی بزند. البته این کار او اولین تبلیغ حاشیه ساز او نیست و احتمالا آخرینش هم نخواهد بود.

بهاره رهنما

بیوگرافی و اعضای خانواده بهاره رهنما

بهاره رهنما متولد 10 آذر 1352 در روستای هزاوه اراک ، بازیگر و نویسنده است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق قضایی و فوق لیسانس ادبیات نمایشی و ادبیات سینمایی بوده و سابقه روزنامه نگاری و نقاله خوانی نیز دارد.

در 2 سالگی از اراک به تهران نقل مکان کردند و در سال 1357 در بحبوحه انقلاب اسلامی با خانواده به کشور انگلستان رفتند اما طولی نکشید که با فروکش التهابات سیاسی دوباره به ایران بازگشتند.

بهاره رهنما

بچه سرتق عاشق بازیگری

تا 10 سالگی جز اینکه بچه حاضر جواب و سرتق جمع بودم کلی ترانه و قصه برای ادا درآوردن در جمع بزرگ تر ها تو آستین داشتم

اما با دیدن یکی از فیلم های علیرضا داوود نژاد عاشق بازیگری شدم و تصمیم گرفتم شغل آینده ام همین باشد.

بهاره رهنما

رقیب عشقی

در 14 سالگی بعد از آشنایی با عباس معروفی یکی از دوستان پدرم رقیب تازه ای برای عشق بازیگری ام پیدا شد و آنهم نوشتن داستان بود

بازیگری از 17 سالگی

در نهایت سال 1370 وقتی 17 ساله بود در فراخوان تست بازیگری حاضر شد و پس از قبولی اولین بار در فیلم افعی کنار جمشید هاشم پور بازی کرد.

بهاره رهنما

تگ های مرتبط

ارسال نظر