ویدیو منتشر شده از اشک ریختن و گریه های بهاره رهنما بازیگر زن مشهور ایرانی را ببینید.

گریه های باورنکردنی بهاره رهنما در لایو اینستاگرام +فیلم
سایت شماره یک:

بهاره رهنما به تازگی پدرش را از دست داد و داغدار او است. بهاره رهنما (زاده ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در اراک) بازیگر زن ایرانی است. بهاره رهنما کارشناسی حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است. همسر بهاره رهنما پیمان قاسم‌خانی نویسنده سینما است. بهاره رهنما دختری به نام پریا قاسم‌خانی دارد.

بهاره رهنما

لایو اینستاگرامی بهاره رهنما

بهاره رهنما بازیگر زن مشهور ایرانی بعد از گذشت تقریبا دو ماه از فوت پدرش در یک لایو اینستاگرامی به شدت گریه کرد.

بهاره رهنما در این مدت (قبل از انتشار این ویدیو از گریه های خود) مورد انتقاد کاربارن قرار گرفته بود که چرا نسبت به فوت پدرش واکنش خاصی ندارد و مانند همیشه در پیج شخصی خود فعالیت می کند.

مدتی بعد نظر یک روانشناس را منتشر کرد که بهاره رهنما (خودش) به دلیل غم زیاد از دست دادن پدرش آن را انکار می کند و به استقبال گریه و واکنش ظاهری نمی رود.

بیوگرافی و اعضای خانواده بهاره رهنما

بهاره رهنما متولد 10 آذر 1352 در روستای هزاوه اراک ، بازیگر و نویسنده است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق قضایی و فوق لیسانس ادبیات نمایشی و ادبیات سینمایی بوده و سابقه روزنامه نگاری و نقاله خوانی نیز دارد.

در 2 سالگی از اراک به تهران نقل مکان کردند و در سال 1357 در بحبوحه انقلاب اسلامی با خانواده به کشور انگلستان رفتند اما طولی نکشید که با فروکش التهابات سیاسی دوباره به ایران بازگشتند.

بهاره رهنما

بچه سرتق عاشق بازیگری

تا 10 سالگی جز اینکه بچه حاضر جواب و سرتق جمع بودم کلی ترانه و قصه برای ادا درآوردن در جمع بزرگ تر ها تو آستین داشتم

اما با دیدن یکی از فیلم های علیرضا داوود نژاد عاشق بازیگری شدم و تصمیم گرفتم شغل آینده ام همین باشد.

بهاره رهنما

رقیب عشقی

در 14 سالگی بعد از آشنایی با عباس معروفی یکی از دوستان پدرم رقیب تازه ای برای عشق بازیگری ام پیدا شد و آنهم نوشتن داستان بود

بازیگری از 17 سالگی

در نهایت سال 1370 وقتی 17 ساله بود در فراخوان تست بازیگری حاضر شد و پس از قبولی اولین بار در فیلم افعی کنار جمشید هاشم پور بازی کرد.

بهاره رهنما

تگ های مرتبط

ارسال نظر