هانیه توسلی | عکس عجیب هانیه توسلی | دلبری امیر نوری از هانیه توسلی |

اخیرا امیر نوری عکسی از خود منتشر کرد که به دلیل جذابیت و استایل لباس، نظر هانیه توسلی را به خود جلب کرد

سایت شماره یک:

هانیه توسلی متولد ۱۴ خرداد ۱۳۵۸ در همدان است که ازدواج نکرده و همسر و فرزندی ندارد. هانیه توسلی بازیگر محبوب زن سینمای ایران است که معمولا کم حاشیه است. هانیه توسلی فارغ التحصیل لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد تهران است. هانیه توسلی جز بازیگری به شدت به عکاسی و نقاشی علاقه مند بوده و عاشق گربه است. به تازگی عکس تعجب آوری از هانیه توسلی در فضای مجازی منتشر شد که همه تعجب کرده اند. 

اخیر نیز امیر نوری عکسی از خود در فضای مجازی منتشر کرد که به دلیل استایل جذاب لباس پوشیدن، نظر هانیه توسلی را جذب کرد و کامنتی را زیر عکس او نوشت. هانیه توسلی برای امیر نوری نوشت: بزنم به تخته، هر روز جذاب تر میشی و دلبری می کنی.

دلبری هانیه توسلی از امیر نوری

هانیه توسلی

اخیرا عکس تعجب آوری از هانیه توسلی در فضای مجازی منتشر شد که مخاطبان نمی دانند پاپوش است یا واقعیت؟! عکس تعجب برانگیز هانیه توسلی پشت پرده های بسیاری داشت. این عکس به دست برخی از مخاطبان ادیت شده و تماما فوتوشاپ است . کاری که چندی پیش با لیندا کیانی هم انجام داده بودند.

 

هانیه توسلی

 

بیوگرافی هانیه توسلی

هانیه توسلی متولد ۱۷ خرداد ۱۳۵۸ در همدان بازیگر ایرانی است. او دیپلم علوم تجربی دارد و فارغ التحصیل ادبیات فیلم نامه نویسی از دانشگاه آزاد تهران است. هانیه چهار خواهر دارد که خواهر بزرگترش هما مدتی در یک مجله منتقد بود در حال حاضر کار ترجمه انجام می‌دهد.

توسلی تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن را برای بازی در «شب‌های روشن» از «هفتمین جشن خانه سینما» (۲۲ شهریور ۱۳۸۲) دریافت کرد. وی همچنین در سی و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۹۱، برای بازی در فیلم دهلیز، برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن شد.

خواهر دیگرش مهسا جراح مغز است. یک خواهر دیگر دارد به نام هدیه در آمریکا خواننده است. خواهر کوچکش در رشته طراحی شهری تحصیل کرده است. وقتی نمایش پدر دوست داشتنی با بازی او، در یکی از جشنواره‌های تئاتر، در تبریز روی صحنه رفت، نصرالله قادری که به عنوان داور آنجا حضور داشت، هانیه توسلی را برای بازی در نمایش پدر انتخاب کرد. یک سال پس از آن، در فیلم کوتاه روی جاده نمناک (مهدی کرم پور) و سریال غریبه (جواد اردکانی) بازی کرد و سرانجام با شام آخر وارد عرصه حرفه‌ای سینما شد.

هانیه توسلی

مصاحبه با هانیه توسلی

در بازیگری همیشه گفته ام الیزابت هوپر را دوست دارم. ولی شما تصور کنید که در سینمای ایران که نمی‌شود که معلم پیانو ساخت و معلم پیانو را بازی کرد. ولی آن خیلی آرمانی است. من بهترین بازی که در زندگی ام دیده ام.

یه سئوال بسیار خصوصی می‌پرسم ازدواج نمی‌خواهی بکنی؟

نه.

چرا هانیه توسلی ازدواج نکرده است؟

ازدواج یه خرده پیچیده است سخته. الان دارم به شما می‌گویم و ممکن است که ازدواج بکنم. والا راستش وقتی جوان و کم سن بودم خیلی دوست داشتم بچه دار بشوم تو ذهن همیشه بود و تحت تاثیر رمان جان شیفته بودم. چقدر رابطه آن زن با بچه عجیب است من هم در سن شانزده سالگی و هفده سالگی همیشه تو ذهنم. الان احساس می‌کنم سی و هفت ساله هستم و خیلی بعید می‌دانم، چون خیلی پیچیده است.

هانیه توسلی

‌نمی‌خواهی بچه بیاوری و بزرگ کنی؟

اتفاقا خانم ... دیدم. یکی از همکلاسی‌های من در دانشگاه بودند تئاتر که می‌خواندیم و یک بچه را به سرپرستی قبول کرده بود. خودش و دخترش را دیدم. نمی‌دونم ... شایدم یک روزی این کار را بکنم. شاید آنقدر روی خودم کار کنم که بتونم مسئولیت یک انسان را قبول کنم.

این سئوال را به این دلیل کردم که من، چون روی تاریخچه بازیگری زن در سینمای ایران کار کردم همه خانم‌ها اکثرا تنها بودند. بعضی‌ها خیلی تنها بودند مثلا در تنهایی ...

هانیه توسلی

تنهایی خیلی جذاب است!

تنهایی در سال‌های پیری جذاب نیست ..

من به سال‌های پیری نمی‌رسم. ان شاءا... اگر خدا بخواهد. به هر حال ببیند آدم ازدواج کند بچه داشته باشد نوه داشته باشد یک خوبی‌هایی دارد برای آدمی مدل من یک بدی‌هایی هم دارد من خیلی حوصله جمعیت و شلوغی ندارم من همیشه از تنهایی لذت می‌برم. یک جایی هم بودم که فامیلان و دوستانم بودند سریع کتابم را بر می‌دارم خیلی وقتا دوست دارم تنها باشم و از جمع گریزانم. تضادی بین حرفه‌ای که انتخاب کردم و حالی که دارم وجود دارد. مادرم از اول ابتدایی مدرسه رفتم همین مدلی بودم. مدرسه هم که رفتم دوست صمیمی نداشتم. همیشه از تنهایی لذت بردم.

هانیه توسلی

هانیه توسلی

 

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر