هنگام پخش آهنگی از حامد همایون در برنامه جشن دعوت که به صورت زنده از شبکه یک سیما پخش می‌شد دو مجری آقا و خانم برنامه یکدیگر را در آغوش گرفتند.

وقتی نیما کرمی و همسرش نمی‌دانستند که روی آنتن هستند +فیلم
سایت شماره یک:

نیما کرمی و زینب زارع در برنامه جشن دعوت که به صورت زنده از شبکه یک سیما پخش می‌شد یکدیگر را در آغوش گرفتند. نیما کرمی متولد 23 تیر 1356 در تهران ، مجری و گوینده است. نیما کرمی فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران در مقطع لیسانس از دانشگاه آزاد است. نیما کرمی و زینب زارع دو مجری سرشناس تلویزیون در سال ۱۳۸۵ با یکدیگر آشنا شده و سپس ازدواج کرده‌اند. نیما کرمی اولین بار در سن 5 سالگی برای یک تیزر درباره واکسیناسیون در رادیو حرف زد.

نیما کرمی

برنامه‌ای با عنوان جشن دعوت در برج میلاد به صورت زنده از شبکه یک سیما روی آنتن رفت. هنگام پخش آهنگی از حامد همایون دو مجری آقا و خانم برنامه یکدیگر را در آغوش گرفتند. نیما کرمی و زینب زارع دو مجری سرشناس تلویزیون در سال ۱۳۸۵ با یکدیگر آشنا شده و سپس ازدواج کرده‌اند. این دو مجری ضمن عذرخواهی در توجیه حرکت خود گفته‌اند که ما نمی‌دانستیم روی آنتن هستیم.

روبوسی نیما کرمی و همسرش

زینب زارع در مصاحبه‌ای گفته بود: اجرا کاری سخت و سنگین است؛ به ویژه اگر روی آنتن زنده باشید. من به شخصه اجراهای دونفره‌مان را دوست دارم و فکر می‌کنم خوب از آب درمی‌آید چون رابطه‌مان در این اجراها همانی است که در واقعیت هم وجود دارد و دوست نداریم برای مردم نقش بازی کنیم.

ما در این اجراها از فضای همیشگی‌مان دور نمی‌شویم و فقط سعی می‌کنیم کارمان به اصطلاح کادربندی شده باشد چون مردم برنامه‌هایی را می‌پسندند که حواشی بی‌جهت نداشته باشد. خدا را شکر بازخوردی که از مردم گرفته‌ایم خوب است

بیوگرافی نیما کرمی

نیما کرمی متولد 23 تیر 1356 در تهران ، مجری و گوینده است. نیما کرمی فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران در مقطع لیسانس از دانشگاه آزاد است.

اولین بار در سن 5 سالگی برای یک تیزر درباره واکسیناسیون در رادیو حرف زد ، سپس فرصتی پیش آمد تا در سال 1372 در سریالی به نام روزه داران کوچک برای مرکز اصفهان بازی کند ، بعد از آن در واحد دوبلاژ شبکه پنج سال 1374 کارش را شروع کرد و به پیشنهاد دوستان رادیویی پدر وارد اجرای رادیو و سپس تلویزیون شد.

صدای او تداعی کننده صدای پدرش شهریار کرمی است .

نیما کرمی

ازدواج و همسر نیما کرمی

نیما کرمی با زینب زارع ازدواج کرده است و صاحب یک دختر بنام نیل هستند.

نیل اولین فرزند نیما کرمی و همسرش زینب زارع است که در شب یلدای سال 92 متولد شد.

این زوج در 18 مرداد 1397 صاحب یک پسر به نام محمدکیامهر کرمی شدند.

حدود سال 1385 با همسرم زینب زارع که از مجریان توانای کشور به حساب می آیند در رادیو آشنا شدم ، وقتی با ایشان برخورد کردم جدا از ظاهرشان ، از نوع برخورد و فعالیت اجتماعی ایشان خوشم آمد و به این نتیجه رسیدیم که ایشان گزینه مناسبی به شمار می روند.

نیما کرمی

بیوگرافی  همسر نیما کرمی

زینب زارع متولد مرداد 1361 مجری و گوینده تلویزیون اهل تهران است.

سال 82 من دانشجوی تئاتر بودم و یکی از دوستانم به من گفت که برای گروه نیمرخ تست اجرا می گیرند ، استودیوی این برنامه نزدیک دانشگاه ما بود ، برنامه مربوط به نوجوانان و مجری برنامه هم مژده لواسانی بود.

برای این برنامه مجری دوم می خواستند و اجرای من مورد قبولشان واقع شد که پس از آن به رادیو رفتم و کار اجرا را ادامه دادم تا به امروز …

نیما کرمی

علت زخم پیشانی نیما کرمی

کرمی در پاسخ به علت زخم سرش که در سرچ گوگل به عنوان اولین نتیجه درباره او می آید ، توضیح داد : خیلی وقتها دوست نداشتم در این باره صحبتی کنم چون خیلی ها به من متلک می انداختند.

من دوران بیماری داشتم که خواست خدا باعث شد متوقف شود. 5 سال دچار بیماری بودم. اگر پیشانی من دچار حفره شده ، در ریه ام چند حفره بود و می ترسیدم یک صبح بیدار شوم و همه صورتم لک شده باشد.

من دچار بیماری شدم که طی آن سیستم بدنی انسان دچار مشکل می شود و خودزنی می کند و حتی ممکن است به ام اس برسد. دوست داشتم بر اثر عبادت پیشانی ام پینه ببندد اما این مشکل بر اثر بیماری بود. اینکه از کنارم رد شوند و متلک بیندازند که برای خانه و یخچال پیشانی ات را سوزانده ای واقعا ناراحت کننده و آزاردهنده است.

خدارا شکر می کنم که مرا با بیماری امتحان کرد. این بیماری متاسفانه درمان ندارد و شما با کورتون فقط می توانید نگهش دارید اما من اصلا کورتون استفاده نکردم و خدایی که بالای سرم است به من لطف داشت و شاید به خاطر شکستن دلم بود که بیماری خود به خود متوقف شد.

نیما کرمی

تجربه بازیگری نیما کرمی

در این سال ها جسته و گریخته کار بازیگری را ادامه دادم.

در چند تئاتر حرفه ای و یک تله فیلم بازی کردم در مورد تئاتر که باید بگویم برایم خیلی لذت بخش است و درواقع کاری دلی محسوب می شود اما در مورد سینما و تلویزیون به دنبال یک موقعیت بسیار خوب هستم.

نیما کرمی

شغل دوم نیما کرمی

ایده اولیه کارگاه مشترک من و همسرم با آینه و شمعدان عروسی مان شروع شد.

دوستی که فامیل مان هم بود آینه و شمعدان عروسی ما را ساخت و کلی طرفدار پیدا کرد و این منجر به قرار کاری بین ما شد. در ابتدا کار با شیشه های رنگی را شروع کردیم و نام برندمان را خورشید گذاشتیم الان اما کارمان تلفیق کاشی و چوب یا فلز و چوب است.

زینب زارع : خواهر من طراحی پارچه و لباس خوانده است کار ما فعلا طراحی و دوخت محدود برای آدم هایی است که به ما سفارش می دهند و لباس های خاص دوست دارند ، با کار چوب برند خورشید تولید شد با نام سان وود و حالا هم طراحی مانتو و لباس مان میس سان یا بانوی خورشید نام گرفته است.

علاقه به تاک شوهای خارجی

تاک شوهای شبکه های خارجی را گاهی می بینیم.

زینب بیشتر از من این برنامه ها را دنبال می کند. بعضی از این برنامه ها واقعا جذابند اما خب باید توجه داشته باشیم که هر رسانه قوانین خود را دارد و ما نمی توانیم مانند مجری های آن برنامه ها عمل کنیم !

نیما کرمی

زوج عاشق

نیما کرمی و همسرش زینب زارع از استثنا ها هستند.آنها هر دو از مجریان توانای کشور به شمار می روند و با وجود اینکه چند سال از زندگی مشترک شان را پشت سر گذاشتند ، اما همچنان با عشق و علاقه زندگی می کنند و بر این باورند هر روز که می گذرد ، عشق آنها عمیق تر می شود.

کرمی و زارع علاوه بر اجراهای تلویزیونی کارگاه کوچکی نیز دارند و در این کارگاه که خورشید نام دارد وسایل چوبی دستی می سازند. زینب زارع همچنین به تازگی فعالیت در زمینه طراحی مانتو را هم شروع کرده و نام برند مانتوهای طراحی شده خود را نیز میس سان (بانوی خورشید) گذاشته است.

اجراهای دونفره نیما کرمی و زینب زارع

زینب زارع : اجرا کاری سخت و سنگین است؛ بخصوص اگر روی آنتن زنده باشید

من شخصا اجراهای دونفره مان را دوست دارم و فکر می کنم خوب از آب درمی آید چون رابطه مان در این اجراها همان است که در واقعیت هم وجود دارد و دوست نداریم برای مردم نقش بازی کنیم.

آقای دکتر ظریف

اگر قرار باشد برنامه ای داشته باشیم و مهمان آن را خودم انتخاب کنم دوست دارم میزبان آقای محمدجواد ظریف باشم.

دوست دارم در بخشی از برنامه خانواده شان هم حضور داشته باشند و از همسرشان سوال کنم داشتن چنین همسری که مرتب در سفر هستند با این همه دردسر چطور است؟

نیما کرمی

توبیخ از طرف سازمان

در برنامه صبحی دیگر درباره مشکل حرکتی خبری خوانده می شد که دانشمندانی که نمی توانند حرکت کنند و … من ناگهان در میانه خبر گفتم مثلا کسانی که چلاق هستند …

بعد ها نامه توبیخی برایم آمد و خودم هم آن اشتباه را قبول داشتم ، درست مثل تفاوت قد بلند و دراز که هر دو یک معنا می دهند اما استفاده از دومی در تلویزیون چندان جایز نیست.

تگ های مرتبط

ارسال نظر