قهرمان کشتی جهان پس از پیروزی مقابل حریف آمریکایی خود گفت: امیدوارم مردم از این پیروزی خوشحال شوند.

حرف جنجالی حسن یزدانی بعد از قهرمانی‌اش + فیلم لحظه خوشحالی مادر حسن یزدانی
سایت شماره یک:

حسن یزدانی امشب در دیدار فینال وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی جهان به مصاف حریف دیرینه خود یعنی دیوید تیلور از آمریکا رفت و با نتیجه ۶ بر ۲ به پیروزی رسید.

این مصاف چهارمین دیدار حساس و دیدنی این دو آزادکار قهرمان جهان و المپیک بود که به سود یزدانی به پایان رسید.

حسن یزدانی روز گذشته پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۱۲ بر ۲ عظمت دولت بیکوف از قزاقستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی اتهان راموس از پورتوریکو را با نتیجه ۱۰ بر صفر از پیش رو برداشت و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف آرتور نایفونوف دارنده مدال برنز المپیک و جهان از روسیه رفت و با پیروزی ۸ بر ۲ فینالیست شد.

خوشحالی مادر حسن یزدانی بعد از قهرمانی پسرش 

حسن یزدانی پیش از این سه بار در مسابقات جام جهانی کرمانشاه، رقابت‌های جهانی ۲۰۱۸ بوداپست و بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به مصاف تیلور آمریکایی رفته بود و متحمل شکست شده بود.

حسن یزدانی پس از کسب قهرمانی وزن ۸۶ کیلوگرم جهان در گفتگوی کوتاه خود گفت: خیلی خوشحالم. امیدوارم مردم راضی باشند. توانستیم مردم را خوشحال کنیم و این از همه چیز مهمتر است. دعای خیر پدر و مادر و مردمم بود. مردم بدانند هر میدانی می‌روم هیچ وقت کم فروشی نمی‌کنم و تمام تلاش خودم را می‌کنم.

او ادامه داد: درچند مسابقات کام هوادارانم و مردم را تلخ کردم. امیدوارم با این پیروزی دل انها را حالا شاد کرده باشم. با جان و دلم کشتی می‌گیرم تا بتوانم همه را خوشحال کنم. امیدوارم بقیه اعضای تیم هم در فینال موفق شوند.

تگ های مرتبط

ارسال نظر