سایت شماره یک:

حضور ریحانه پارسا در سینمای ایران با صدور مجوز اکران برای فیلم گشت ارشاد ۳ قوت گرفت.

ریحانه پارسا یکی از بازیگران زن و تازه کار سینما و تلویزیون بود که مهاجرت کرد. ریحانه پارسا جنجال‌های زیادی در فضا مجازی ایجاد کرد. ریحانه پارسا پس از جوزدگی خود از دیده شدن به خارج مهاجرت کرده و رفتار‌های مبتذلی را از خود نشان داد. ریحانه پارسا در دوره‌ای که ایران بود، در سریال تلویزیونی پدر و فیلم‌های سینمایی خوب بد جلف ۲: ارتش سری، رقصنده، کوسه و گشت ارشاد ۳ ایفای نقش کرده است. از میان این فیلم‌ها فقط سریال پدر از شبکه دو سیما به نمایش درآمد و سینمایی خوب بد جلف ۲: ارتش سری روی پرده سینما رفت.

اما چیزی که به تازگی ریحانه پارسا را دوباره به سر زبان‌ها انداخت و مجله خبری-سبک زندگی نگارمگ آن را بررسی کرده این بود که فیلم گشت ارشاد ۳ با بازی ریحانه پارسا مجوز اکران را گرفته است.

گشت ارشاد۳ با ریحانه پارسا اکران می‌شود؟

فیلم سینمایی «گشت ارشاد» در سال ۹۱ و «گشت ارشاد ۲» در سال ۹۵ ساخته شده اند. ساعد سهیلی، پولاد کیمیایی، بهنام بانی، ریحانه پارسا، میرطاهر مظلومی، نازنین کیوانی، مبینا رحمتی، اسدالله منجزی، امیر محاسبتی، اشکان عقیلی، مهدی دانایی فرد، با معرفی علیرضا خواجه نیا و با هنرمندی امیر جعفری گروه بازیگران «گشت ارشاد ۳» را تشکیل می‌دهند.

روابط عمومی فیلم «گشت ارشاد ۳» خبر داده که جدیدترین ساخته سینمایی سعید سهیلی آماده نمایش شده و پروانه نمایش آن نیز توسط وزارت ارشاد صادر شده است. در این خبر همچنین آمده که سازندگان این فیلم قصد دارند با توجه به روند واکسیناسیون و احتمال بازگشایی کامل سالن‌های سینما در ماه‌های آینده، «گشت ارشاد ۳» را قبل از برگزاری جشنواره ملی فیلم فجر در بهمن‌ماه سال‌جاری اکران کنند. این اتفاق که رسانه‌های سینمایی حداقل در سال‌جاری انتظار وقوعش را نداشتند، در رسانه‌های اجتماعی با استقبال کاربران فضای مجازی مواجه شده است.

از طرفی با صدور پروانه نمایش فیلم گشت ارشاد۳ این سوال مطرح شده است که تکلیف حضور ریحانه پارسا در این فیلم چه خواهد بود؛ و آیا گشت ارشاد ۳ با سکانس‌های بازی ریحانه پارسا به اکران می‌رسد یا بار دیگر شاهد ممیزی‌های فراوان در یک اثر سینمایی خواهیم بود.

اما سوال اساسی:

با حواشی مهاجرت حالا سیاسی شده‌ی ریحانه پارسا، و کشف حجاب این بازیگر، سرنوشت فیلم‌های اکران نشده با حضور او چه می‌شود:

سرنوشت سه فیلم «رقصنده» به کارگردانی بهمن گودرزی، «گشت ارشاد ۳» به کارگردانی سعید سهیلی و «کوسه» به کارگردانی علی عطشانی که ریحانه پارسا پیش از مهاجرت در آن‌ها نقش آفرینی کرده بود نامشخص است. هر چند بهمن گودرزی در آخرین گفتگو با بیان اینکه هنوز فیلمبرداری فیلم به طور کامل به پایان نرسیده خبر از حذف کاراکتر ریحانه پارسا داد. اما باید دید درباره دو فیلم دیگر که اتفاقا ریحانه پارسا نقش‌های مهمی در آن‌ها برعهده داشته چه تصمیمی گرفته خواهد شد. آیا قرار است زحمات سازندگان این آثار فدای تصمیم شخصی یک بازیگرش شود؟

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر