در حالیکه اعلام شده بود فردا نزار محروس از هدایت سوریه برکنار می شود، این خبر تکذیب شد.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال سوریه شرایط خوبی را در مرحله مقدماتی جام جهانی سپری نمی کند. آنها با 2 امتیاز در قعر جدول رده بندی گروه قرار دارند و امروز اخباری مبنی بر اخراج نزار محروس سرمربی سوریه پس از پایان دیدار با ایران و انتخاب فجر ابراهیم 57 ساله که در حال حاضر هدایت تیم الحرجله سوریه را برعهده دارد، در رسانه ها مطرح شد.

فجر ابراهیم که پیش از این در چهار مقطع مختلف هدایت تیم ملی سوریه را برعهده داشته، در گفتگویی این شایعات را تکذیب کرد. او در گفتگو با رسانه گلوبال اسپورت وجود هرگونه مذاکره با کمیته موقت فدراسیون فوتبال سوریه برای برعهده گرفتن هدایت تیم ملی این کشور و جانشینی نزار محروس را تکذیب کرد.

او اعلام کرد تنها در صورتی که پیشنهاد هدایت تیم ملی سوریه را دریافت کند، می تواند در این باره تصمیم گیری کند و در حال حاضر هیچ پیشنهادی به او نشده تا نزار محروس حداقل فعلا سرمربی تیم ملی سوریه بماند.

 

نبیل السباعی رئیس کمیته موقت فدراسیون فوتبال سوریه نیز اخبار منتشره در فضای مجازی مبنی بر اخراج نزار محروس را تکذیب و اعلام کرد این کمیته به قرارداد با محروس پایبند است و تصمیمی در این خصوص اتخاذ نشده است.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر