ژوزه مورینیو با قراردادن پستی در صفحه اینستاگرام خود خبر از بازگشتش به رم داد.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، بعد از بازگشت هیجان انگیز و پر سر و صدایی که ژوزه مورینیو به فوتبال ایتالیا داشت و هدایت رم را بر عهده گرفت، حالا سرمربی پرتغالی دوران دشواری را سپری می‌کند چراکه آن ها در هفت بازی اخیر خود تنها موفق به کسب یک پیروزی شده‌اند؛ موضوعی که باعث شده انتقادات زیادی نسبت به مورینیو و تیمش مطرح شود.

با این حال به نظر می رسد که وقفه بازی های ملی زمان مناسبی بود تا جالوروسی از لحاظ روحی ریکاوری کند. آنها قرار است هفته آینده در یک دیدار مهم به مصاف جنوا بروند که قطعاً شاگردان ژوزه مورینیو در آن انگیزه زیادی برای جبران دو شکست قبلی برابر میلان و ونزیا خواهند داشت.

اما مورینیو که بعد از بازی آخر رم پیش از مسابقات ملی برای گذراندن تعطیلات راهی لندن شده بود، امروز به همراه خانواده اش به ایتالیا بازگشت. آقای خاص با تایید این مسئله، در صفحه اینستاگرام خود پستی انگیزشی را منتشر کرد و نوشت: " بازگشت به رم، بازگشت به دفتر کار و بازگشت به وعده‌مان. تلاش به سختی و ساختن آینده رم."

 

او همچنین پیامی را برای والنتینو روسی ارسال کرد که روز یکشنبه آخرین مسابقه خود را در موتو جی پی انجام داد و پس از 26 سال بازنشسته شد. مورینیو نوشت: "همچنین از والنتینو روسی نیز سپاسگزارم؛ به خاطر یک دوران افسانه ای."

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر