فلورنتینو پرز یک بار دیگر درباره کیلیان امباپه و احتمال حضور او در رئال مادرید صحبت کرد.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، یکی از مهم‌ترین اخبار نقل و انتقالات تابستانی اخیر به علاقه رئال مادرید به جذب کیلیان امباپه مربوط می‌شد. پرافتخارترین تیم اروپا تا آخرین لحظه برای به خدمت گرفتن ستاره فرانسوی تلاش کرد و حتی تایید شد که رئال برای جذب امباپه پیشنهاد 200 میلیون یورویی نیز به پاری‌سن‌ژرمن ارائه داده اما نهایتاً سران باشگاه فرانسوی با جدایی این بازیکن مخالفت کردند.

با این حال داستان انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید تمام نشده و بسیاری از گزارش ها حاکی از آن است که او نهایتاً در تابستان آینده به سانتیاگو برنابئو خواهد آمد. در همین راستا فلورنتینو پرز در مصاحبه‌ای بابت رد و بدل شدن پول های بی حساب و کتاب در فوتبال صحبت کرده و همچنین در مورد امباپه خط و نشانی جدی برای پاری‌سن‌ژرمن کشیده است.

فلورنتینو پرز گفت: "مادرید به شدت نگران وضعیت فعلی فوتبال است چراکه باشگاه‌هایی مثل پاری‌سن‌ژرمن، منچستر سیتی و حالا نیوکاسل با تزریق پول های عربی رقابت می کنند. ما باید به اصول قراردادها عمل کنیم و از طرف دیگر بتوانیم بازیکنان خوب و بهترین ها را به خدمت بگیریم اما شما باید حاضر باشید به آنها پول بدهید. وقتی شما برای یک بازیکن پیشنهاد 200 میلیون یورویی می دهید و آن‌ها نمی‌پذیرند این یک دیوانگی است. با این حال وقتی قرارداد آن بازیکن به پایان برسد قطعاً شرایط بهتر خواهد شد.

من می‌جنگم زیرا مدیریت حرف اول را می‌زند نه آن پولی که از بیرون به شما می‌دهند. زمانی فرا می‌رسد که 30 باشگاه اول اروپا به خود کشورها تعلق دارند. من برای مبارزه به اینجا آمده ام و از ابتدا در حال جنگیدن بوده‌ام."

فلورنتینو پرز درباره ایده سوپرلیگ نیز یک بار دیگر اظهار نظر کرد و گفت: "در سال 1955 رقابت های اروپایی تشکیل شد و شرایط مانند همین حالا بود. فوتبال باید با شایستگی ها و امکاناتی که دارد برگزار شود. با رعایت اصول اتحادیه اروپا، همبستگی، رقابت و بازی جوانمردانه. ما باید به آن نظم دهیم و من برایش میجنگم."

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر