مربی تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید بازیکنان این تیم به چیزی جز شاد کردن دل مردم فکر نمی‌کنند.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، وحید هاشمیان بعد از بازگشت اعضای تیم ملی به ایران درباره نتایج این تیم مقابل لبنان و سوریه عنوان کرد: خداراشکر دو بازی خارج از خانه را بردیم. بازی های سختی را بردیم. خوشبختانه کل تیم ملی ایران نشان داد که تا آخرین لحظه امیدواریم و می‌جنگیم. دیروز هم یک بازی مقتدرانه انجام دادیم. انشاالله در 4 بازی آینده هم بازی های خوبی انجام می‌دهیم.

او ادامه داد: خوشحالیم که مردم ایران خوشحال شدند. هنوز به ایده‌آل نرسیدیم. وقت انجام بازی دوستانه نداشتیم. دلیلش این است که فیفا دی خالی وجود نداشت. انشاالله روز به روز بهتر می‌شویم و می‌توانیم خواسته های مردم را بهتر انجام بدهیم.

مربی تیم ملی با اشاره به شرایط زمین ها در لبنان و اردن تاکید کرد: زمین ها خوب نبود. بالاخره بچه های ما در هر شرایطی وفق پیدا می‌کنند. مهم پیروزی بود که در دو بازی به دست آمد.

هاشمیان درباره اعتراض بازیکنان به پاداش ها گفت: انشاالله مسائل حل می‌شود. بازیکنان تیم ملی زحمت می‌کشند. لیاقت شان بالا است و انشاالله باید خواسته هایشان اجابت شود. بازیکنان ما فقط به فکر شاد کردن مردم هستند و این را در زمین نشان دادند.

وی درباره ماجرای مهدی طارمی افزود: مساله خاصی نبوده است. مهدی طارمی یکی از بهترین های ما بوده است. انشاالله با درایت اسکوچیچ و فدراسیون فوتبال و اتحاد او پرقدرت‌تر برمی‌گردد.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر