وینیسیوس جونیور ستاره برزیلی رئال بامداد امروز در سوپرکلاسیکو به صورت ثابت برای سلسائو بازی کرد و یک حرکت تکنیکی به یادماندنی را نیز در خاطره ها ثبت کرد.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، وینیسیوس در ابتدا به اردوی تیم ملی برزیل دعوت نشده بود ولی مصدومیت روبرتو فیرمینو باعث شد تا تیته سرمربی سلسائو از وینی دعوت کند و او در بازی 4 روز پیش برابر کلمبیا 45 دقیقه دوم را در میدان بود و نمایش خوبی هم داشت.

بامداد امروز و در بازی حساس و حیثیتی بین برزیل و آرژانتین که در سن خوان برگزار شد، در غیاب نیمار مصدوم، وینی فرصت حضور در ترکیب ثابت را پیدا کرد و 90 دقیقه نیز در میدان حضور داشت.

بازی بدون گل مساوی شد و آرژانتین میزبان توانست پس از برزیل به دومین تیم منطقه آمریکای جنوبی تبدیل شود که سهمیه جام جهانی را کسب کرده است.

در جریان این بازی وینیسیوس به خاطر زدن یک دریبل رنگین کمانی(لامبرتا) از دقایقی پس از اتمام بازی به سوژه رسانه ها و شبکه های اجتماعی بدل شد.

وینسیوس نزدیک نقطه کرنر صاحب توپ شد و برای عبور از ناهل مولینا مدافع جوان آرژانتین تصمیم گرفت دریبل لامبرتا بزند. دریبل او موفق بود و توانست از سد مولینا عبور کند و به لوکاس پاکتا توپ را برساند.

حرکتی که بارها از نیمار دیده ایم با این تفاوت که نیمار را همیشه متهم به تحریک مدافعان حریف کرده اند ولی واکنش ها به دریبل وینی کاملا متفاوت و مثبت بوده است. نیمار حتی اخیر در لیگ فرانسه و بازی با لیون به خاطر این دریبل، کارت زرد هم گرفته بود.

دریبلی وینی شاید انتقام لایی نیمه اول دی ماریا بود. ستاره آرژانتین دقیقه 20 بازی به وینی لایی زده بود تا او را به نوعی تحقیر کرده باشد.

 

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر