داریوش فرضیایی یکی از مجریان مطرح ایرانی است که عکس خودش با یک دختر هندی منتشر کرد و حواشی زیادی در دنیای مجازی برایش بوجود آمد. سایت شماره یک این حواشی را به طور مستقل تایید یا تکذیب نمیکند.

همسر هندی داریوش فرضیایی ترکش کرد
سایت شماره یک:

داریوش فرضیایی مجری سرشناس ایرانی است که سالهاست برای کودکان برنامه اجرا میکند .داریوش فرضیایی ملقب به عموپورنگ اصالتا گیلانیست و عاشق مادرش است و مدام از خودش و مادرش فیلم و عکس میگذارد.داریوش فرضیایی برنامه هایی که برای کودکان می سازد مخاطبین بزرگسال هم دارد و مورد علاقه بسیاری از ایرانیان است.داریوش فرضیایی در سفر اخیرش به هند حواشی بسیار زیادی برایش پیش آمد.

داریوش فرضیایی

بیوگرافی داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی متولد اول مرداد 1352 در تهران است. او ششمین فرزند خانواده است. مادرش سیده فاطمه گیلانپور متولد 1315 در گیلان و پدرش آذری است.وی در 29 خرداد ماه 1393 پدرش را از دست داد و عکس او در کنار پدرش واکنش هایی را در فضای مجازی برانگیخت.عشق و علاقه وصف ناپذیر او به مادر مهربانش ستودنی است و اجراهای دلنشین و صمیمی او سبب شد بر اساس نظرسنجی های صورت گرفته 98% بیننده را به خود اختصاص دهد. او تحصیلات خود را در رشته گرافیک ادامه داد و با مدرک کارشناسی از دانشگاه فارغ التحصیل شد.

داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی در سفر مکه

عمو پورنگ به همراه بازیگرانی همچون محمدرضا شریفی نیا، محمدرضا گلزار، حسام نواب صفوی الهام حمیدی، نیوشا ضیغمی و همسرش عازم سفر حج شدن که در ادامه عکسی از آنها با لباس احرام در خانه کعبه را مشاهده میکنید.

فعالیت هنری داریوش فرضیایی عمو پورنگ

فرضیایی از سال 1373 و در 21 سالگی وارد صدا و سیما شد و فعالیت خود را با گزارشگری رادیو آغاز کرد. پس از آن در برنامه عصر جمعه با رادیو در تیپ های مختلفی ظاهر شد که شاخص ترین آنها گل پسر و ننه بلقیس بود. با برنامه او ما و شما که به کارتون های درخواستی بچه ها اختصاص داشت وارد دنیای تصویر و تلویزیون شد. سال 78 با مجموعه تورنگ و پورنگ بین بچه ها چهره شد و پس از آن در ماه رمضان سال 1381 با اجرای برنامه کودک و نوجوان و اسم مستعار هنری «عمو پورنگ» بین مخاطبان کودک و بزرگسال محبوبیت یافت.

داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی و امیرمحمد متقیان

او به همراه امیرمحمد در برنامه ای که صداوسیما با همکاری اداره راهنمایی و رانندگی تدارک دیده بود (همیار پلیس) به عنوان مجری وبازیگر ایفای نقش کرده است. این دو باز با هم در برنامه های دیگری چون بوستان دوستان پورنگ و هزار و شصت و شونزده و کتابخانه عمو پورنگ همکاری خود را ادامه دادند.در این چند برنامه اخیر او با افرادی چون امیر محمد متقیان (نقش های امیر محمد ، گلدون خان ، آقا نگهدار و آقا ممنون) ، محمدرضا خوارزمی (نقش های جوجه ، دود دو) ، امیر سهیلی (نقش سلطان) و ابراهیم شفیعی (نقش پهلون پنبه) و همکار بوده و با آنها خیلی موفق بوده است.

داریوش فرضیایی

سلطان و عمو پورنگ و پهلون پنبه

گروه برنامه ساز عموپورنگ در نوروز 1394 ویژه برنامهٔ عیدانه عموپورنگ را به مدت هفت روز با همکاری شهرداری منطقه5 تهران در بوستان جوانمردان ایران به روی آنتن بردند. همچنین محله گل و بلبل تنها برنامه ای است که بزرگترین دکور برنامه کودک را تا به الان با مساحت 1500 متر را داشته است؛ که با مشارکت شهرداری تهران در 90 قسمت 45 الی 60 دقیقه ای تولید و بر روی آنتن شبکه دو رفت.

داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی در محله گل و بلبل

گفتنی است که ایشان در سال 94 سابقه اجرای 2 برنامه را دارد.همچنین وی در برنامه سه ستاره که به معرفی برترین های سال 94 در ویژه برنامه نوروز 95 پرداخت به عنوان سومین مجری برتر سال 94 در کنار عادل فردوسی پور و رامبد جوان منتخب شد.

زندگی شخصی داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی یکی از مجریان توانمند تلویزیون ایران است که سالهاست برای کودکان برنامه اجرا میکند.همه داریوش فرضیایی را به اسم عمو پورنگ میشناسند.او اصالتا گیلانیست و در بسیاری از برنامه های او از زبان شیرین گیلانی هم استفاده می شود.داریوش فرضیایی از سالها قبل به همراه جفت هنری خود امیر محمد برنامه های بسیار شاد و متنوعی را برای کودکان ساخته است و محبوبیت خاصی بین تمام سنین دارد.او علاقه خیلی شدیدی به مادرش دارد و در این مدت بارها عکس و فیلمهایش را با مادرش منتشر کرده است.

داریوش فرضیایی

برنامه های تلویزیونی داریوش فرضیایی

   ما و شما                     1374

    تورنگ و پورنگ               1378

    کودک و نوجوان             1381

    ویژه ماه رمضان             1381

    شبکه بی طرف             1383

    یکی و تکی                  1384

    باز باران با طراوت           1385

    شبکه عمو پورنگ           1387

    مدرسه عمو پورنگ         1388

    بوستان دوستان پورنگ   1389

    هزار و شصت و شونزده  1391

    کتابخانه عمو پورنگ        1392

    عیدانه 94 عمو پورنگ      1394

    محله گل و بلبل              1394

    عیدانه 95 عموپورنگ       1395

عمو پورنگ در شبکه نمایش خانگی 

سفر بی خطر (1386–1387)

شبکه کودک عموپورنگ (1390)

داریوش فرضیایی

 

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر