شوت عقیل کعبی یکی از زیباترین گلهای این فصل فوتبال ایران را رقم زد .

سایت شماره یک:

به گزارش ورزش سه، عقیل کعبی با زدن یک شوت استثنایی مس رفسنجان را از پرسپولیس پیش انداخت اما طولی نکشید که شیرینی این گل برای شاگردان ربیعی خاتمه یافت چراکه داور به سود پرسپولیس پنالتی اعلام کرد .

زننده گل نارنجی پوشان در مورد این دیدار به خبرنگار ما گفت: بازی جانداری بود. ما با برنامه بازی کردیم و می‌توانستیم با اختلاف ۲,۳ گل برنده بازی باشیم اما دو توپ به تیر دروازه زده و بدشانس بودیم. به پرسپولیس به دلیل یک امتیازی که گرفت تبریک می‌گویم.

این بازیکن که با شوتی زیبا دروازه پرسپولیس را باز کرد در این مورد ادامه داد: خدا را شکر توانستم به کمک هم‌تیمی‌هایم گل بزنم و سال های  گذشته هم از این مدل شوتها زدم و شاید به نوعی این سبک گلزنی من است. کاش که با ۳ امتیاز  همراه می‌شد ولی چند دقیقه ای خوشحالی ما به طول نینجامید.

مدافع مس رفسنجان در خصوص پنالتی که داور برای پرسپولیس گرفت عنوان کرد:  من که صحنه را ندیدم ولی گلر ما گفت اصلاً برخوردی نداشتیم و من هم بیشتر از این حرفی نمی‌زنم.

وی در مورد حضور طرفداران در اطراف ورزشگاه گفت: تماشاگران زیادی به پشت ورزشگاه آمده بودند انشاالله که در بازی‌های بعدی آنها را روی سکو ها ببینیم، واقعاً دلمان برای آنها تنگ شده .

کعبی  در پایان در مورد دیدار آینده  با نفت مسجدسلیمان افزود: نفت مسجدسلیمان شاید در یکی دو هفته اخیر شرایط بدی پیدا کرده اما به نظر من تیم جوان و خوبی است و باید با برنامه عمل کنیم و  ما هم به یک پیروزی نیاز داریم تا بتوانیم از این وضعیت خارج شویم و با انگیزه به کارمان ادامه دهیم که مطمئناً با کمک آقای ربیعی و کادر فنی و بازیکنان خوبی که داریم این اتفاق خواهد افتاد.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر