باشگاه نفت مسجدسلیمان نسبت به داوری دیدار با آلومینیوم به دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال ایران معترض شد.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، نفت مسجدسلیمان در حالی بازی روز گذشته خود مقابل آلومینیوم اراک را با نتیجه ۲ بر یک واگذار کرد که نفتی‌ها اعتقاد داشتند خطای پنالتی اعلام شده به سود آلومینیوم بیرون از محوطه جریمه اتفاق افتاده و سید وحید کاظمی اشتباه کرده است.

اکنون باشگاه نفت مسجدسلیمان به داوری این دیدار معترض شده و در بیانیه‌ای نوشته است:

«ضمن تشکر بابت حمایت‌های بی‌دریغ هواداران پرشورمان در پنج هفته‌ی گذشته، متاسفانه در بازی با آلومینیوم تصمیم اشتباه داور مسابقه آقای کاظمی در اعلام پنالتی به سود تیم آلومینیوم به اذعان کارشناسان امر، باعث تاثیر مستقیم در نتیجه ی بازی شد و همچنین تاثیرات منفی روحی و روانی این تصمیم عجیب و اشتباه منجر به شکست تیم نفت مسجدسلیمان در این مسابقه گردید که هواداران ارزشمندمان را بی‌نهایت آزرده خاطر کرد.

برای باشگاه نفت چیزی که مبهم است این است که در بازی با آلومینیوم چگونه کمک داور که به مراتب دید ضعیف‌تری را نسبت به داور مسابقه برای اعلام خطا در داخل یا بیرون محوطه جریمه دارد اعلام پنالتی می‌کند و داور مسابقه چیزی که خودش دیده و تصمیمی را که گرفته، تغییر داده و نظر کمک داور را تایید می‌کند؟

نکته مبهم دوم اینکه کمک داور باید درباره خط عرضی محوطه جریمه به داور کمک کند و خط طولی محوطه جریمه با داور مسابقه خواهد بود، زیرا کمک داور دید مناسبی نسبت به داخل یا بیرون بودن خطا نخواهد داشت و خط طولی در تسلط کامل داور خواهد بود، متاسفانه این نکته مهم در بازی نفت مسجدسلیمان و آلومینیوم اراک رعایت نشد و تیم ما از این تصمیم اشتباه متضرر شد.

خواسته‌ی اصلی باشگاه نفت و هوادارانش همواره عدالت در مستطیل سبز بوده و هست و امیدواریم با فراهم شدن ابزار لازم اشتباهات داوری به حداقل برسند و دیگر شاهد اشتباهات تاثیرگذار داوران در مسابقات فوتبال نباشیم.

امیدواریم فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و کمیته داوران نظارت بیشتری را برای بازی‌های انجام پیش رو انجام دهند تا دیگر حق تیم‌هایی مثل نفت مسجدسلیمان ضایع نشود.»

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر