ستاره ایرانی پورتو یکی از ۱۱ بازیکن اصلی تیمش مقابل فیرنسه است.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال پورتو که مهدی طارمی را در اختیار دارد، از ساعت ۲۳:۴۵ امشب(به وقت ایران) در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی پرتغال، در ورزشگاه دو دراگائو با تیم دسته دومی فیرنسه دیدار خواهد کرد.

مهدی طارمی پس از عدم دعوت به اردوی اخیر تیم ملی ایران و غیبت مقابل لبنان و سوریه، با آغاز دوباره رقابت‌های باشگاهی امشب در ترکیب و خط حمله تیم پورتو در دیدار مقابل فیرنسه دیده می‌شود.

ستاره ایرانی پورتو در سه مسابقه اخیرشان در لیگ برتر پرتغال سه گل به ثمر رسانده و سه پاس گل داده که امیدوار است در رقابت‌های جام حذفی و بازی امشب برابر فیرنسه نیز این روند را ادامه بدهد و نمایش درخشانی با گلزنی داشته باشد.

مهدی طارمی در مجموع ۱۶ بازی طی فصل ۲۲-۲۰۲۱ در رقابت‌های داخلی و لیگ قهرمانان اروپا با پیراهن پورتو موفق شده ۹ گل به ثمر رساند و ۵ پاس گل بدهد که امشب هم در تلاش برای بهبود این آمار مقابل فیرنسه است.

یاران طارمی که هم‌اکنون صدرنشین لیگ برتر پرتغال هستند، در هشت مسابقه رسمی اخیرشان تنها یک شکست در لیگ‌کاپ برابر سانتا کلارا داشته‌اند و در هفت دیدار دیگر نیز یک مساوی و ۶ پیروزی به دست آورده‌اند.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر