برنتفورد با بازی ملی‌پوش ایرانی‌اش در دیداری پُر گل به تساوی مقابل نیوکسل رسید.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از مسابقات هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس، تیم فوتبال برنتفورد در حالی که سامان قدوس را برخلاف هشت بازی گذشته‌اش در ترکیب ابتدایی و خط میانی داشت، از ساعت ۱۸:۳۰ امشب در استادیوم جیمز پارک مقابل نیوکسل رده نوزدهمی قرار گرفت.

نیوکسل در دقیقه ۱۰ روی توپ ارسالی از کرنر و ضربه سر جمال لاسلس دروازه برنتفورد را باز کرد، اما یاران قدوس بازگشت درخشانی به این بازی داشتند و موفق شدند در دقایق ۱۱ و ۳۱ به گل برسند و در این مدت نیز یک گل مردود در موقعیت مشکوک به آفساید بزنند.

نیوکسل که نمی‌خواست مثل تمام بازی‌های این فصل در کسب پیروزی ناکام باشد، برای جبران نتیجه تلاش کرد و با زدن گل دوم کاری کرد تا دو تیم بدون برتری به رختکن بروند.

سامان قدوس در دقیقه ۵۱ از ترکیب برنتفورد خارج شد که دو دقیقه پس از آن، لاسلس که گل اول نیوکسل را زده بود، با یک گل به خودی برنتفورد را پیش انداخت.

نیوکسل برای دومین بار در این بازی نتیجه را جبران کرد و سومین گل را به ثمر رساند تا در نهایت این مسابقه با تساوی ۳ بر ۳ خاتمه پیدا کند که یاران قدوس با این نتیجه ۱۳ امتیازی شدند و در رده چهاردهم جدول لیگ جزیره قرار گرفتند.

سامان قدوس، ملی‌پوش ایرانی برنتفورد در حضور ۵۹ دقیقه‌ای خود مقابل نیوکسل که هفتمین بازی فصل خود در لیگ برتر انگلیس را انجام داد، در دیدار با نیوکسل ۲۸ لمس توپ، ۱۰ پاس با دقت ۵۵ درصدی، یک سانتر، یک توپ بلند صحیح، چهار برتری در دوئل‌های زمینی و یک بار گرفتن خطا داشت و در کنار آن، ۱۰ بار هم مالکیت توپ را از دست داد و یک مرتبه هم مرتکب خطا شد.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر