مدیررسانه ای استقلال اعلام کرد فرهاد مجیدی تاکید داشته جوابی به علیرضا فغانی داده نشود.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا فغانی داور برجسته فوتبال ایران که قضاوت بازی دیروز استقلال و نساجی را برعهده داشت، صبح امروز در یک برنامه تلویزیونی فرهاد مجیدی را مورد انتقاد قرار داد. فغانی درباره اعتراض فرهاد مجیدی به صحنه‌ای که معتقد بود خطای پنالتی به سود تیمش رخ داده و او نگرفته اعلام کرد که سرمربی استقلال فرار روبه جلو نکند و اطلاعاتش را بالا ببرد.

در این باره پیش‌بینی می‌شد مسئولان استقلال پاسخ فغانی را بدهند اما این اتفاق رخ نداد. حالا مدیررسانه باشگاه استقلال در این خصوص توضیح داده است.

محمد نوری فر درباره اینکه علیرضا فغانی گفته فوتبال ایران سیستم رادیویی ندارد و انتظار برای داشتن VAR بیجا است، تاکید کرد: اینکه سیستم رادیویی برای داوران نیست، برای فوتبال ما زشت است. این سیستم چیست که فوتبال ما نتواند داشته باشد؟ این یک بهانه غیرقابل توجیه است.

او درباره انتقاد فغانی از مجیدی گفت: آقای فغانی مثل همیشه لحنش مشخص است. امروز با کادرفنی صحبت کردم تا پاسخ ایشان را بدهیم اما تاکید کردند که پاسخی ندهیم و از این موضوع بگذریم.

معاون ارتباطات باشگاه استقلال افزود: چیزی که مورد اعتراض آقای مجیدی بوده،‌یک واقعیت است. اشتباهات داوری قبل از بازی با نساجی هم برای استقلال وجود داشت. در بازی با فجرسپاسی گل کاملا سالمی بود که به خاطر فیلمبرداری بد این گل در افکار عمومی به چشم نیامد. دیروز هم پنالتی ما گرفته نشد و نسبت به این موضوع اعتراض شده است.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر