باشگاه سپاهان پس از دربی اصفهان نسبت به قضاوت پیام حیدری معترض شده و همچنان در انتظار پاسخ سازمان لیگ به سر می‌برد.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، دربی اصفهان در شرایطی با شکست یک بر صفر طلایی‎‌‎پوشان اصفهانی به پایان رسید که اعضای تیم فوتبال سپاهان در جریان بازی و پس از پایان مسابقه نسبت به عملکرد پیام حیدری داور مسابقه معترض بودند و در همین راستا نامه‌ای اعتراضی نیز به صورت مکتوب به سازمان لیگ فوتبال ایران ارسال شده و در آن به چندین مورد اشاره شده که یکی از این موارد اخراج جلال علی محمدی است و مورد دیگر اینکه پیام حیدری می‌توانسته در نیمه دوم نیز یک پنالتی برای شاگردان محرم نویدکیا بگیرد که از آن چشم پوشی کرده است.

طبق شنیده‌ها در این نامه سپاهانی‌ها داور چهارم را مقصر اصلی اشتباهات داوران قلمداد کرد‌ه‌اند و معتقدند این داور تمرکز نیمکت تیم را برهم زده و روند قضاوت در مسابقه با ذوب‌آهن را مختل کرده است. جالب اینکه در بخشی از این نامه که به سازمان لیگ ارسال شده، ذکر شده که پیام حیدری در پایان مسابقه اعلام کرده بعد از مشورت با داور چهارم علی‌محمدی را اخراج کرده و یک پنالتی هم به سود این تیم نگرفته است؛ با تمام این‌ها اما هنوز سازمان لیگ به صورت رسمی پاسخی به اعتراض سپاهانی‌ها نداده است.

در همین راستا با علی ناظری مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان تماس گرفتیم و از او در رابطه با این موضوع پرسیدیم. او در واکنش به این سوال ضمن تایید نامه نگاری باشگاه سپاهان با سازمان لیگ، توضیح داد:« باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در تاریخ ۱۸ آبان‌ماه با رییس محترم سازمان لیگ فوتبال مکاتبه‌ داشته که این موضوع را به کمیته داوران انعکاس بدهند. اعتراض ما به اشتباهات فاحش داوری در دیدار برابر ذوب آهن بوده و به مصداق‌های این اشتباهات هم در نامه اشاره کرده‌ایم، ولی متاسفانه تاکنون هیچ پاسخی به باشگاه فولاد مبارکه سپاهان داده نشده است.» 

بخش بعدی صحبت‌های ناظری در رابطه با ورود هواداران به ورزشگاه‌ها بود و در این مورد اضافه کرد:« همچنین طی روزهای اخیر نامه‌ای به سازمان لیگ در مورد چگونگی و نحوه ورود هواداران به استادیوم‌ها ارسال شده است. در این نامه در واقع پروتکل‌های مورد نیاز برای ورود هواداران را جویا شدیم و در انتظار پاسخ سازمان لیگ هستیم. خوشبختانه در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان زیرساخت‌های بسیار خوب و مورد نیاز فراهم است. در این راستا حتی روز گذشته یکشنبه سی‌ام آبان‌ماه ستاد هماهنگی ورود تماشاگران نیز جلساتش برگزار شد و باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و ورزشگاه بزرگ نقش جهان آمادگی میزبانی از هواداران پرشور سپاهان را داریم.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر