شاگردان شهبا به چهارمین برد خانگی این فصل خود دست یافتند.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، تیم آرمان گهر سیرجان که هفته گذشته با یک گل مغلوب میزبان خود رایکا در بابل شد، امروز در چارچوب هفته هفتم در خانه به مصاف قشقایی رفت.

این تقابل دو تیم بالای جدول بود؛ آرمان گهر که با 10 امتیاز در مکان ششم حضور داشت در حالی به مصاف قشقاییِ رده دومی رفت که در سه بازی قبلی خانگی خود به هیچ حریفی باج نداده و هر سه برد این فصل را در خانه کسب کرده اند.

از سوی دیگر قشقایی شیراز علیرغم مشکلاتی که به نظر می‌رسید آنها را جزو کاندیدهای سقوط تلقی کند، با دستیابی به 13 امتیاز، هفته ششم را با رتبه دوم به پایان رساند. این تیم که در سه بازی خارج از خانه قبلی خود دو برد و یک شکست ثبت کرده بود امروز برای کسب پیروزی سوم کار سختی داشت.

شاگردان مهدی رجب زاده که با تساوی مقابل شهرداری همدان دو امتیاز مهمی را از دست داده بودند به شدت به دنبال برد بودند و آرمان گهر هم با توجه به آمار قابل توجه نتایجش در خانه، کار را با هدف برد شروع کرد. نیمه اول تقابل دو تیم با وجود چنین شرایطی، گل به همراه نداشت و بازی با نتیجه مساوی بدون گل در 45 دقیقه اول به پایان رسید. در نیمه دوم شاهد به ثمر رسیدن یک گل بودیم که سهم تیم میزبان بود. شاگردان قاسم شهبا با همین یک گل برنده بازی شدند تا به اقتدار خود در خانه ادامه دهند.

با این نتیجه قشقایی 13 امتیازی ماند و دوباره از صدر دورتر شد و آرمان گهر نیز 13 امتیازی شد تا به جمع بالانشینان نزدیک تر شود.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر