سرمربی ذوب آهن می‌گوید که تیمش در مقابل فولاد به عنوان تیمی قوی و با ساختار به دنبال سه امتیاز خواهد بود.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، مهدی تارتار سرمربی تیم ذوب آهن در نشست خبری پیش از بازی با فولاد در جمع خبرنگاران در ابتدای صحبت‌هایش گفت: جا دارد که این ضایعه دردناک را تسلی بگویم، اتفاق ناگواری رخ داد و سه عزیزمان را در اصحاب رسانه از دست دادیم و جا دارد به خانواده داغدارشان تسلیت بگویم و انشالله خدا صبر بدهد به خانواده هایشان. از مردم می‌خواهم در زمینه واکسن زدن جدی عمل کنند و تعلل نکنند و پروتکل بهداشتی را رعایت کنند. همچنین روز اصفهان را به همه مردم عزیز و شریف اصفهان تبریک عرض می‌کنم.

سرمربی ذوب آهن درباره دیدار با فولاد اظهار داشت: بازی فولاد که یکی از تیمهای قوی و با ساختار لیگ است و سرمربی گذشته اش را هم برگردانده و بازیکنان کاملا با تفکر این مربی آقای نکونام آشنا هستند و کار را برایمان سخت تر می‌کند. هفته گذشته با وجود 10 نفره شدن بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتند اما ما هم شرایط خوبی را داریم و بچه‌ها به هارمونی لازم می‌رسند.

تارتار درباره بازی قبلی فولاد نیز توضیح داد: درست است که خیلی کار داریم و تغییرات زیادی داشتیم اما بچه‌های ما آینده دار هستند و با جان و دل در خدمت باشگاه قرار دارند و جا دارد از آنها تشکر کنم که با تمام وجود برای نام بزرگ ذوب آهن تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به برنامه اش برای رسیدن به نتیجه مطلوب گفت: امیدوار هستیم با اجرای برنامه‌هایی که فردا داریم و تمریناتی که انجام دادیم، یک بازی بسیار خوب را به نمایش بگذاریم و به هدفمان که کسب سه امتیاز است برسیم.

او در خصوص غایبان تیمش عنوان کرد: محروم نداریم و فقط چند مصدوم داریم که امیدوارم فردا برسند.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر