ستاره صرب باشگاه فیورنتینا ممکن است در پنجره انتقلات زمستانی راهی یوونتوس شود.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه یوونتوس این فصل مشکلاتی در امر گلزنی داشته و همین باعث شده تا سران این باشگاه ایتالیایی به فکر تقویت خط حمله تیم تحت‌هدایت ماسیمیلیانو آلگری بیافتند. بر اساس گزارش گاتزتا دلو اسپورت؛ یوونتوسی‌ها خود را آماده ارائه پیشنهادی 50 میلیون یورویی به فیورنتینا برای به خدمت گرفتن دوشان ولاهوویچ در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی پیش‌رو می‌کند.

طبق این گزارش؛ فیورنتینا برای موافقت با جدایی مهاجم صربستانی خود 70 میلیون یورو می‌خواهد، اما مذاکراتی که یوونتوس با مدیر برنامه‌های ولاهوویچ داشته، نشان می‌دهد که او برای پیوستن به یووه علاقه‌مند است. پاری‌سن‌ژرمن، اتلتیکومادرید، تاتنهام و منچسترسیتی هم وضعیت دوشان ولاهوویچ را زیرنظر دارند و با یوونتوس برسر جذب او رقابت خواهند کرد.

 

این مهاجم صربستانی که در سال 2018 از پارتیزان بلگراد به فیورنتینا پیوست، تاکنون در 98 بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار 41 گل‌زده و 6 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

ولاهوویچ 21 ساله این فصل هم عملکرد خوبی داشته و در 14 بازی، ضمن به ثمر رساندن 12 گل برای بنفش‌پوشان فلورانس، دو پاس‌گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

او تا پایان ماه ژوئن 2023 با فیورنتینا قرارداد دارد و این باشگاه ایتالیایی برای سود بردن از انتقال او، در پنجره زمستانی یا تابستان آینده بایداقدام به فروش این بازیکن کند.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر