دو مهاجم ایرانی زوریا لوهانسک در جریان تساوی این تیم برابر بودو گلیمت به میدان رفتند.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از مسابقات هفته ششم گروه C لیگ کنفرانس اروپا، تیم زوریا لوهانسک که اللهیار صیادمنش را برخلاف دیدار قبل در ترکیب و خط حمله و شهاب زاهدی را روی نیمکت داشت، از ساعت ۲۱:۳۰ امشب در استادیوم اسلاووتچی آرنا به مصاف بودو گلیمت نروژ رفت.

یاران صیادمنش و زاهدی که پس از دو پیروزی متوالی در دیدار اخیرشان در لیگ کنفرانس اروپا شکست خورده بودند، امشب هم نتوانستند کاری از پیش ببرند و مقابل بودو گلیمت نروژ تنها به کسب یک امتیاز بسنده کردند.

تیم فوتبال زوریا لوهانسک در دیدار امشب مقابل بودو گلیمت که یک گل به خودی هم زد، به تساوی یک بر یک دست یافت تا ۷ امتیازی شود، در جایگاه سوم جدول گروه C لیگ کنفرانس اروپا بماند و فرصت صعود به مرحله بعد را از دست بدهد.

اللهیار صیادمنش که در دیدار مقابل بودو گلیمت حضور کامل در زمین داشت، با دو دریبل موفق، یک شوت دفع شده، دو برتری در نبردهای هوایی، ۶ برد در جدال‌های زمینی، دو ارسال بلند صحیح، ۴۰ لمس توپ، ۱۶ پاس با دقت ۶۷ درصدی و دو بار گرفتن خطا عملکرد نسبتا خوبی ارائه داد.

شهاب زاهدی، دیگر مهاجم ایرانی زوریا لوهانسک که پس از ۱۱ مسابقه داخلی و اروپایی از ترکیب تیم اوکراینی خارج شده و مقابل بودو گلیمت نیمکت‌نشین بود، از دقیقه ۸۲ به زمین رفت که نتوانست کار خاصی در این مدت کوتاه انجام بدهد.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر