ساکت الهامی سرمربی نساجی با تعریف و تمجید از تیم حریف، می گوید که فولاد می توانست برنده این دیدار باشد.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، ساکت الهامی سرمربی نساجی در نشست خبری پس از دیدار برابر فولاد گفت: باید تبریک جانانه ای به آقای نکونام بگویم. در این مدت کم تیمش را متحول کرده و روز به روز بهتر شده و نشان داد که یک مربی بسیار توانمند و کاربلد است. یک فوتبال جاندار، فیزیکی و خیلی خوب از جانب هر دو تیم را شاهد بودیم. نیمه اول یک بازی پایاپای بود که فولادی ها به گل رسیدند. به نظرم شرایط گل آنها در دیدار پایاپای بود.

او ادامه داد: در 7 تا 8 دقیقه ابتدایی نیمه دوم با توجه به اینکه مجبور بودیم به گل برسیم با فشار بیشتری بازی را شروع کردیم. بعد از گل تا دقیقه 70 فوتبال فیزیکی خیلی بود اما بعد از آن یک فوتبال احساسی شد و فولاد بر ما چربید. آنها با ارسال توپ های بلند ما را تحت فشار قرار داد. به جرئت می توانم بگویم که هیچ تیمی مانند فولاد تیم من را در 20 دقیقه آخر تحت فشار قرار نداده بود. به آنها تبریک می گویم و شاید می توانستند به گل برسند.

الهامی صحبت هایش را اینگونه ادامه داد: ما هم در ضدحمله یکی دو موقعیت گیرمان آمد که یکی از آنها فرصت خوبی بود‌ و آنها هم به تیر زدند بازی خیلی خوبی بود اما کاش این بازی برنده داشت. به نظرم یکی از بازی‌های با کلاس، صاحب سبک، تاکتیکی و بسیار پرفشار بود. خودم از این بازی لذت بردم. از بازی فولاد و شاگردان نکونام هم لذت بردم. واقعا به آنها تبریک می‌گویم تنش و فشار برای 90 دقیقه بود. الان باید واقع‌بین باشیم و بتوانیم واقعیت ها را نیز بگویم.

او درخصوص قضاوت بیژن حیدری نیز اضافه کرد: تشکر ویژه‌ای از داوران دارم. واقعا بازی بسیار سختی بود. هم از جانب نیمکت های دو تیم و هم از جانب بازیکنان داخل زمین. فکر کنم داور 7، 8 اخطار داد. آرزویم این است که فولاد و جواد نکونام در ادامه راه و لیگ قهرمانان آسیا موفق باشند و به مراحل بالاتر برساند. چون می‌دانم حق‌ فولاد و جواد نکونام بیشتر از این حرفها است.

الهامی گفت: در مصاحبه روز گذشته هم گفتم به نظرم فوتبال ما الان از فوتبال آسیا بالاتر است. تیم‌هایی مانند فولاد به روز بازی می‌کنند و شرایط خوبی دارند وقتی فولاد را اینجور دیدم که 20 دقیقه آخر اینگونه فشار آورد فکر نمی‌کردم در این مدت کم این تیم اینقدر خوب شده باشد. من باید واقعیت‌ها را می گفتم نه اینکه مثل بعضی‌ها بگویم ما می‌توانستیم برنده باشیم.

او در پایان اضافه کرد: در 20 دقیقه آخر فولاد واقعا خیلی روی دروازه ما فشار آورد ولی یک نوع فوتبال بازی کردن برای ما راحت‌تر بود فوتبالی که بیشتر مستقیم بود و شاید اگر کولیبالی بود در این نوع فوتبال به آنها خیلی کمک می‌کرد شاید هم شانس ما بود که این بازیکن حضور نداشت.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر