قرارداد قرضی الهیار صیادمنش با تیم زوریا لوهانسک اوکراین به پایان رسیده و او باید به تیم فنرباغچه ترکیه برگردد.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در تیم اوکراینی نمایش درخورتحسینی داشته است. 9 گل در 24 بازی و ثبت 4 پاس گل نشان می دهد الهیار در صورتی که فرصت برای بازی پیدا کند می تواند در ابتدای راه فوتبال خود هم بازیکن درخشانی برای تیمش باشد. به همین بهانه در روزهای اخیر تماشاگران باشگاه زوریا به طور جدی از باشگاه خواستند تلاش های گسترده ای برای ادامه حضور الهیار صیادمنش در ترکیب تیم داشته باشند اما مشکل اینجاست که باشگاه ترکیه ای برای خرید دا ئمی الهیار مبلغی را اعلام کرده که در توان باشگاه اوکراینی نیست. 3.5 میلیون یورو. 

دراین کش و قوس سایت «milligazete» ترکیه اعلام کرده که باشگاه اوکراینی ارتباطات جدیدی را با باشگاه فنرباغچه برقرار کرده تا هم چنان از مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به عنوان بازیکن قرضی بهره ببرد. این سایت اشاره کرده باشگاه اوکراینی می گوید این به سود الهیار و باشگاه فنرباغچه است چرا که مهاجم تیم ملی فوتبال ایران با ادامه حضور در باشگاه زوریا لوهانسک به بازیکن باتجربه تری تبدیل می شود و بدون شک با ادامه این روند به بازیکن گران تری تبدیل خواهد شد و در نهایت باشگاه فنر باغچه می تواند در ادامه مسیر با پولی بیش از 3.5 میلیون یورو مهاجم تیم ملی فوتبال ایران را بفروشد. 

این سایت اشاره می کند الهیار هم برای ادامه حضور در تیم زوریا از باشگاه فنرباغچه درخواست داشته است و گفته اجازه بدهید به تیم زوریا برگردم.  این در حالی است که پیش تر رسانه های ترکیه ای گزارش داده بودند فنرباغچه تمایل دارد در ادامه مسیر از وجود مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در ترکیب بهره ببرد. این بازیکن جوان تا سال 2024 با فنرباغچه قرارداد دارد. تغییر در کادر فنی این تیم آینده الهیار را در هاله ای از ابهام فرو برده است اما باشگاه زوریا لوهانسک با امیدواری نسبت به جذب دوباره مهاجم تیم ملی فوتبال ایران مذاکره با باشگاه ترکیه ای را ادامه می دهد.

تگ های مرتبط
ارسال نظر