رضا صادقی | رضا صادقی خواننده | کنسرت رضا صادقی

رضا صادقی، در کنسرت دیشبِ خود در استانبول، در واکنش به سخنان منسوب به یک نماینده مجلس که گفته بود هر کس دنبال موسیقی است از ایران برود، تاکید کرد اگرچه برای اجرا به ترکیه آمده است، ولی به کشور بازخواهد گشت.

سایت شماره یک:

رضا صادقی خواننده محبوب و مشکی پوش ایرانی است. رضا صادقی در کودکی به دلیل ترزیق اشتباه آمپول فلج شد. رضا صادقی دو دختر دارد و سرپرستی یک دختر را هم برعهده گرفته است. همسر رضا صادقی آلمانی است و این خواننده حتی شب ازدواجش پیراهن مشکی بر تن داشت. رضا صادقی دیشب در استانبول کنسرت برگزار کرده است.

دانلود آهنگ رضا صادقی من یه مردادیم

رضا صادقی، در کنسرت دیشبِ خود در استانبول، در واکنش به سخنان منسوب به یک نماینده مجلس که گفته بود هر کس دنبال موسیقی است از ایران برود، تاکید کرد اگرچه برای اجرا به ترکیه آمده است، ولی به کشور بازخواهد گشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رضا صادقی، خواننده باسابقه موسیقی پاپ کشورمان، دیشب (شنبه ۴ دی)  در استانبولِ ترکیه، کنسرتی را برگزار کرد.

او در بخشی از  این کنسرت، با کنایه به سخنان منسوب به یک نماینده مجلس، گفت: «یکی از دوستان در روزهای گذشته گفته بود هر کس ‎موسیقی می‌خواهد، از ‎ایران برود. من آمدم ‎ترکیه کنسرت بدهم و برگردم کشورم. تا چشم ایشان در آید! چون عاشق ایرانم. سرزمین من، بزرگ‌ترین دارایی من، عاشق خاک پاک میهنم هستم.»

دانلود آهنگ جدید رضا صادقی غریبه

بیوگرافی رضا صادقی

 بیوگرافی رضا صادقی خواننده و عکس همسرش از آلمان با علت فلج شدن با ناگفته های زندگی شخصی تا فرزند سومش ایران را می خوانید..

رضا صادقی متولد 25 مرداد 1358 در بندرعباس ، خواننده و ترانه سرا است. فارغ التحصیل لیسانس رشته موسیقی از دانشگاه استکهلم سوئد می باشد که با یک اشتباه در تزریق آمپول فلج شد اما حالا خواننده بنام و مشهوری است.

 در محله شیر اول بندرعباس به دنیا آمده است ، اما اصالتا اهل روستای کریان از توابع شهرستان میناب هرمزگان می باشد و 4 خواهر و یک برادر بنام محمدرضا دارد.

رضا صادقی3

علت فلج شدن رضا صادقی در کودکی

 در دوران کودکی دچار مریضی میشود که دکتر برای درمان چند قرص و آمپول تجوز می کنند اما پس از تزریق آمپول حال او وخیم تر می شود. بعد از مدتی میفهمند آمپول به اشتباه در عصب پایش زده شده و عوارض این تزریق باعث می شود او برای همیشه از زانو به پایین فلج شود.

حاج عباس پدرش ، برای تقویت درس ریاضی رضا که چندان خوب نبود از معلمی خواهش میکند تا چند جلسه ای با رضا ریاضی کار کند. در اولین جلسه بعد از حل مسال ریاضی معلم متوجه می شود رضا عاشق موسیقی است.همین موضوع موجب می شود تا جلسات بعدی با معلمی که هم ریاضی می داند هم موسیقی ، برای رضا بسیار جذاب تر باشد.

گیتار و اولین آهنگ رضا صادقی

 رضا کم کم با استعداد ذاتی خود گیتار را یاد می گیرد و چند آهنگی هم با کیفیت پایین ضبط کرده است که بین جوانان بندری دست به دست می شود.همین استعداد و اعتماد به نفس باعث می شود تا از شهرداری و هتل همای بندرعباس به رضا برای اجرای برنامه پیشنهاد شود که با خوشحالی می پذیرد. در یکی از اجراهایش در هتل هما بندرعباس ، امین تارخ از اساتید بازیگری که مهمان بود به او نزدیک می شود و می گوید تو می توانی یکی ستاره موسیقی بشی نمی دونم چرا اینجا ماندی و برای قاشق و چنگال می خوانی ، ولی اگر می خواهی پیشرفت کنی بیا تهران … به توصیه تارخ به تهران رفت و سال 1371 در 13 سالگی اولین آهنگ خود بنام راز عشق را منتشر کرد و یکسال بعد آلبوم غیر رسمی به همین نام را ارائه می کندو صادقی بعد از آن همکاری خود را با گروه هنری کیمیا آغاز کرد.

بعد از 10 سال فعالیت حرفه ای در نهایت سال 1382 با آلبوم رسمی مشکی رنگ عشقه و ترانه ای با همین نام سر زبان ها می افتد.  او سپس سال 85 با آلبوم وایسا دنیا به اوج شهرت رسید.

 ازدواج رضا صادقی با دختر آلمانی

 رضا صادقی در یکی از سفرهای کنسرتی خود به آلمان با همسرش آشنا شد که این رابطه در نهایت 20 بهمن 1390 وقتی 32 ساله بود به ازدواج منتهی شد. ثمره این زندگی حالا دو دختر بنام های تیارا متولد بهمن 92 و ویانا متولد خرداد 96 می باشد.

رضا صادقی

پیراهن مشکلی رضا صادقی در روز ازدواج

 این خواننده که از اولین شروع خود در عرصه موسیقی مشکی می پوشد می گوید حتی در مراسم ازدواجم هم مشکی پوشیدم وقتی وارد مراسم شدم یکی گفت : اِ، یکی گفت: رضا ؟ یکی گفت: مشکی آخه ؟!! ولی اما اگر غیر از مشکی می پوشیدم تماما روی هر آن چیزی که گفته بودم باید خط می کشیدم. من گفتم مشکی رنگه عشقه الان من به عشقی دارم می رسم که عشق شاعرانه ، قلبی و احساس من است و اگر با رنگی غیر از این بیایم دروغ گفته ام.

رضا صا

من دختر دیگری به اسم «ایران» دارم که به فرزندی قبولش کردم ، او را کنار سطل زباله در اصفهان رها کرده بودند.چون پدر و مادر دارد او را به من نمی دهند ولی حضانت او با من است ، قبل از شیوع کرونا از ناحیه چشم مشکلی داشت که جراحی شد و خدا را شکر بهتر است.

آلبوم ها و اشعار رضا صادقی

 رضا صادقی از سال 1372 تا سال 99 بیش از 28 آلبوم رسمی منتشر کرده است.  در بیشتر آثارش ، ترانه سرایی و آهنگ سازی به عهده خودش بوده و در اشعار بندری اش از سروده‌ های ابراهیم منصفی و محمد علی قویدل استفاده کرده است.

تجربه بازیگری رضا صادقی

 آقای مشکی پوش در سال 1390 با فیلم خداحافظی در نقش خودش جلوی دوربین رفت. در پی شایعاتی مبنی بر اینکه این فیلم برگرفته از زندگی واقعی اوست در اولین فیلم ذکر شده که صرفا برداشت نمایشی از زندگی رضا صادقی است.

 

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر