اینتر تمایلی به فروش ماتیاس وسینو، هافبک جنگنده خود به یوونتوس نشان نداده است.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"،  قرارداد ماتیاس وسینو، هافبک 30 ساله و اروگوئه ای اینتر در ژوئن سال آینده با نراتزوری به پایان می رسد. این بازیکن در این فصل تنها یک بار در سری آ و زیر نظر مربیگری سیمونه اینزاگی در ترکیب ثابت قرار گرفته و ممکن است در پنجره نقل و انتقالات ماه آینده توسط اینتر فروخته شود. نشریه لارپیوبلیکا امروز در گزارشی مدعی شد یوونتوس به دنبال خرید ماتیاس وسینو بوده و برای جذب این بازیکن با مدیران نراتزوری وارد مذاکره شده، اما اینتر به سرعت پاسخ منفی داده و علاقه ای به فروش بازیکن به رقیب دیرینه خود نداشته است.

ماتاس وسینو 30 ساله که در آگوست سال 2017 و از فیورنتینا به اینتر پیوست، تا به اینجای فصل 15 بازی در تمام رقابت ها انجام داده و البته در مجموع تنها 388 دقیقه به میدان رفته است. یوونتوس به دنبال تقویت خط هافبک خود در پنجره ماه آینده بود و مکس آلگری تصور می کرد ماتیاس وسینو می تواند گزینه مناسبی با قیمت پایین باشد، اما حالا آنها باید گزینه دیگری را در نظر بگیرند.

البته به جز خط میانی، شرایط بیانکونری در خط حمله نیز چندان مساعد نیست و آنها علاقمند به جذب یک مهاجم جدید در فصل زمستان هستند. در صورت حضور ماتیاس وسینو در ادامه فصل در رختکن اینتر، این بازیکن در تابستان سال پیش رو به صورت آزاد این باشگاه را ترک خواهد کرد.

تگ های مرتبط
ارسال نظر