خبرنگار فوت مرکاتو از گره خوردن انتقال سردار آزمون به لیون خبر داده است.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، در حالیکه به نظر می رسید همه چیز مهیای انتقال سردار به لیون فرانسه است، اما باز شدن پای نیوکاسل به ماجرای جذب این بازیکن ایرانی باعث گره خوردن مذاکرات شده و انتقال آزمون به این تیم فرانسوی فعلا در هاله ای از ابهام قرار دارد.

سباستین دنیس، روزنامه نگار FootMercato می گوید لیون نمی تواند بر سر انتقال سردار آزمون، مهاجم زنیت به توافق برسد. به گفته وی، علیرغم اینکه آزمون با این باشگاه فرانسوی بر سر قراردادی 4 و نیم ساله به توافق رسیده است، اما مهاجم ایرانی تا قطعی شدن این انتقال فاصله زیادی دارد. 

به گفته این خبرنگار، دلیل تأخیر و به بن بست خوردن مذاکرات این است که لیون حاضر است 3 میلیون یورو برای جذب سردار به همتای روسی خود بپردازد اما زنیت هم می خواهد از انتقال سردار آزمون مبلغ بیشتری را به جیب بزند و آنها از طرف فرانسوی درخواست کرده اند تا پیشنهاد خود را افزایش دهد.

پس از انتشار اخباری مبنی بر علاقه باشگاه لیگ برتری نیوکاسل به جذب سردار، حالا مدیران زنیت نیز برای دریافت مبلغ بیشتری بابت جدایی مهاجم ایرانی خود وسوسه شده اند. این مسئله سبب شده تا آنها فعلا برای فروش آزمون دست نگه دارند تا در انتظار رسیدن پیشنهاد رسمی طرف انگلیسی خود بمانند و همین مسئله باعث کندی مذاکرات شده است.

البته در این میان رسانه football24 نیز مدعی شده که لیون عزم خود را برای جذب آزمون جزم کرده است و پتر بوش سرمربی این تیم سردار را به عنوان مهاجم مدنظرش انتخاب کرده است در نتیجه انتظار می رود که این تیم فرانسوی مبلغ پیشنهادی خود را افزایش دهد تا مدیران زنیت را به این انتقال راضی کند.

آزمون در این فصل 21 بازی برای زنیت انجام داده و موفق به زدن 10 گل شده و 4 باز نیز پاس گل داده است. او که چند روز پیش به عنوان بهترین بازیکن سال فوتبال روسیه انتخاب شد، در رقابت برترین گلزنان فصل 2021/22 این کشور در رده ششم قرار دارد.

قرارداد آزمون با زنیت در 30 ژوئن 2022 به پایان می رسد. به گزارش اسکای اسپورت، نیوکاسل نیز که با مالکین سعودی خود به دنبال بقا در لیگ برتر است، برای تقویت خط حمله خود سردار آزمون را به عنوان خرید زمستانی خود انتخاب کرده است و باید دید در این جنگ میان لیون و مدیران عربستانی نیوکاسل، کدام یک پیروز خواهد شد.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر