نامه فدراسیون فوتبال ایران برای حضور لژیونرها در اردوی تیم ملی به بهانه بازی با عراق و امارات به زودی ارسال می شود و یکی از بازیکنان مدنظر اسکوچیچ برای دعوت مهدی طارمی است.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، مهدی طارمی که به دلیل یک سوء تفاهم برای بازی با لبنان و سوریه به اردوی تیم ملی دعوت نشده بود یکی دو هفته پیش در تماس با سرمربی کروات تیم ملی به این ماجرا پایان دهد و حالا آماده است یک بار دیگر با حضور در اردوی تیم ملی در صعود ایران به جام جهانی نقش ایفاء کند. 

تیم ملی فوتبال ایران هم اکنون با 16 امتیاز از 6 بازی در صدر جدول گروه A قرار دارد و در صورت شکست تیم های عراق و امارات ممکن است پیش از پایان بازی های مقدماتی صعود خود را به جام جهانی قطعی کند. 

مهدی طارمی درحالی مهیای حضور در اردوی تیم ملی می شود که در بازی های اخیر موفق به گلزنی برای تیم پورتو نشده است. با این حال اسکوچیچ حتی پیش از تماس مهدی طارمی او را بهترین بازیکن پورتو قلمداد کرد. سرمربی پورتو هم در آخرین مصاحبه اش گفته بود برای ما تاثیر گذاری مهدی طارمی در ترکیب پورتو مهم است نه گلزنی اش. البته مهدی طارمی که در بازی با بنفیکا هم فرصت های خوبی برای گلزنی از دست داده بود امیدوار است پیش از حضور در اردوی تیم ملی فوتبال ایران به ناکامی خود در گلزنی برای پورتو پایان دهد. 

گفتنی است اردوی تیم ملی به بهانه بازی با عراق و امارات بلافاصله بعد از پایان بازی های  هفته شانزدهم لیگ برتر در کمپ تیم های ملی با حضور بازیکنان داخلی آغاز خواهد شد.

تگ های مرتبط
ارسال نظر