لیگ برتر فوتسال زنان در هفته نهم با برتری مدعیان و پیروزی نصر فردیس در مقابل پیکان در مهم‌ترین بازی هفته به پایان رسید.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه" رقابت‌های لیگ برتر فوتسال زنان در شرایطی امروز در هفته نهم پیگیری شد که همه نگاه‌ها متوجه کرج بود، جایی دو مدعی مهم قهرمانی، پیکان و نصر فردیس در دوئلی مستقیم بایستی به مصاف هم می‎رفتند و پیروزی پیکان در بازی رفت، باعث شد تا این دوئل جذاب رنگ و بوی دوئلی انتقامی به خود گیرد.

مسابقه‌ای که در ابتدا تیم پیکان توسط سحر زمانی به گل رسید اما در ادامه درخشش سارا شیربیگی و نسترن مقیمی باعث کامبک نصر شد تا شاگردان شریف با برتری سه گله به رختکن بروند؛ در نیمه دوم، خودروسازان برای پیروزی خود را به آب و آتش زدند اما بدشانسی گریبانگیر شاگردان اردلان شده بود و توپ وارد دروازه حریف نمی‌شد. در دقایق پایانی کار، سیستم پاورپلی برای پیکان اجرا شد اما این سیستم پاسخ نداد و روی ضدحمله سارا شیربیگی گل چهارم را زد تا بازی با برتری 4-1 نصر به پایان برسد.

در دیگر مسابقات مهم هفته، پالایش نفت آبادان صدرنشین گروه یک موفق شد در خانه 3-2 از سد چیپس کامل بگذرد؛ نبرد بوتا پلاس ایرانیان و فرهان ملارد با تساوی 2-2 به پایان رسید. مس رفسنجان و ملی‌حفاری اهواز هم در گروه دوم موفق به شکست دادن رقبای خود شدند تا به جز پیکان، دیگر مدعیان لیگ فوتسال زنان هفته نهم را با پیروزی به پایان ببرند.

نتایج کامل هفته نهم لیگ برتر فوتسال زنان (جمعه 10 دی‌ماه - ساعت 11)

هیئت فوتبال رودان 3 - 1 مس کرمان

پالایش نفت آبادان 3 - 2 چیپس کامل مشهد

بوتا پلاس ایرانیان 2 - 2 فرهان ملارد

پارس آرا شیراز 1 - 6 مس رفسنجان

نصر فردیس کرج 4 - 1 پیکان تهران

ملی حفاری اهواز 4 - 1 کیمیای اسفراین

تگ های مرتبط
ارسال نظر