وینگر فصل گذشته سپاهان بعد از نمایش خوبی که در بازی با پورتو داشت تصور می شد به سرعت تبدیل به یکی از مهره های تاثیر گذار سانتا کلارا شود به خصوص که در این بازی به همراه تیمش برنده شد.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، اما این تصور اشتباه بود و او بعد از این بازی فرصت حضور در ترکیب تیم پرتغالی را پیدا نکرد. نه به دلیل فنی بلکه به خاطر مصدومیت از ناحیه کمر. او هفته های متمادی درگیر آسیب دیدگی از ناحیه کمر بود که سرانجام این مصدومیت با تلاش کادر پزشکی باشگاه سانتا کلارا و بدون عمل جراحی برطرف شد و در بازی با فریرا 24 دقیقه فرصت پیدا کرد که حضور در میدان را تجربه کند. اگر چه این بازی با شکست دو بر یک سانتا کلارا در خانه حریف همراه بود اما یک دستاورد خوب برای کادر فنی تیم سانتاکلارا به همراه داشت و آن بازگشت وینگر ایرانی به ترکیب تیم بود. 

محمد محبی در بازی با پورتو که با نتیجه 3-1 به سود سانتاکلارا پایان یافت به خوبی به کادر فنی تیمش ثابت کرد می تواند نقش اثرگذاری در توپ گیری با توجه به قدرت فیزیکی و شروع حملات ناگهانی داشته باشد و به نظر می رسد با توجه به رفع آسیب دیدگی و اینکه در دیدار با فریرا بدون درد از ناحیه کمر بازی کرد در بازی های آتی سانتا کلارا شانس بیشتری برای حضور در ترکیب ثابت این تیم داشته باشد. 

سانتا کلارا در حال حاضر با 13 امتیاز از 16 بازی در رده چهاردهم جدول 18 تیمی لیگ برتر پرتغال قرار دارد ودر تلاش است در بازی های باقی مانده تا شروع تعطیلات زمستانی با تصاحب امتیازات حساس در جدول رده بندی جهش داشته باشد.

تگ های مرتبط
ارسال نظر