چاقو کشی | چاقوکشی راننده تریلی | چاقو کشی به خاطر اختلاف خانوادگی |

فرمانده انتظامی شهرستان راسک از درگیری ۲ راننده تریلی شهرکردی در محور راسک - سرباز بر اثر اختلافات خانوادگی قبلی و قدیمی خبر داد.

سایت شماره یک:

سرهنگ محمدرضا خارکوهی فرمانده انتظامی شهرستان راسک با اشاره به انتشار کلیپی در فضای مجازی و شایعه سازی مبنی بر راه بندان توسط سارقان و حمله به راننده تریلی گفتت: به هیچ عنوان خبر منتشر شده صحت ندارد و قویاً تکذیب می گردد.

  فرمانده انتظامی شهرستان راسک گفت: در ساعت سه و نیم بعد از ظهر روز چهارشنبه هشتم دی ماه ۲ راننده تریلی اهل شهرکرد به علت اختلافات خانوادگی قبلی در محور راسک - سرباز (روستای حیط گارگاه و نظر آباد ) با یکدیگر درگیر شده که یکی از رانندگان باضربات چاقو راننده دیگر را از ناحیه دست و گردن مجروح می کند .

  فرمانده انتظامی شهرستان راسک گفت: با حضور مأموران انتظامی در محل وقوع درگیری و انجام تحقیقات میدانی مشخص شد اختلافات خانوادگی این ۲ راننده شهرکردی مربوط به سال ها قبل بوده و در این محور با یکدیگر روبرو و درگیر می شوند .

 وی افزود: پس از انتقال راننده تریلی زخمی به بیمارستان جهت مداوا بین این ۲راننده صلح انجام و پس از رضایت طرفین خودروها رفع توقیف و پرونده سازش شد.

  سرهنگ خارکوهی در پایان اظهار داشت: خبر منتشر شده که تشویش اذهان عمومی را در پی داشته مورد تایید نبوده و قوی تکذیب می گردد و کسانی که به هر ترتیب بخواهند این امنیت را به مخاطر بیندازند قطعاً با برخورد جدی پلیس مواجه خواهند شد و تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

 

 

 

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر